ЦОП Youlamedia або Google Adsense?

Зміст

 • Чи варто користуватися послугами посередників?
  • А може Google Adsense краще?

У рекламних мереж з’являється все більше партнерських програм. Мова йде про партнерках, які допомагають вебмайстрам підвищити конверсію.


Монетизація сайту RTB рекламою з Advertur – це один з прикладів, в якому ми знайомили наших читачів з подібним сервісом.
У Google Adsense з’являється ще більше посередників, так як там вигідні умови.

Вже не перший рік власникам сайтів пропонуються послуги Youlamedia. У компанії працюють справжні професіонали, готові підвищити прибуток з встановленої реклами. ЦОП Youlamedia або Google Adsense? Є плюси і мінуси в тому і іншому випадку, тому визначитися не просто.

Чи варто користуватися послугами посередників?

Головний недолік співпраці з Youlamedia в тому, що доводиться ділитися прибутком з чужими людьми. Нікому не хочеться це робити, але допомогу в налаштуванні параметрів повинна чогось коштувати.

Згідно відгуками, результат роботи професіоналів відчутний, але крім цього вони володіють іншими плюсами:

 • Швидкі виплати в різні платіжні системи (є Webmoney, Яндекс.Гроші) або безготівковим розрахунком.
 • Власники сайтів виставляють мінімальний поріг оплати, тим самим фільтруючи дешеву рекламу.
 • Всім клієнтам надається персональний менеджер, у якого можна проконсультуватися з будь-яких питань монетизації.
 • На сайті можна розміщувати більше рекламних блоків. Доступно додавання до 5 різних блоків.
 • З Youlamedia ви ніколи не будете цікавитися, чому заблокували сайт на Adsense, професіонали цього просто не допустять.
 • Для проведення якісних робіт використовується технологія BrandSafe Tech. З її допомогою професіонали оцінюють історію сайту, збирають поведінкові фактори і враховують інші фактори, що допомагають підвищити конверсію трафіку.

  Не хочеться віддавати частину грошей? Тоді подивіться, як більше заробити на Google Adsense і робіть все самостійно.

  На сайтах партнерів представляється не тільки реклама Adsense. Щоб домогтися максимальної прибутковості, застосовуються інші рекламні мережі і залучаються прямі рекламодавці.

  Тут теж застосовується RTB реклама, яка передбачає аукціонний вибір найбільш вигідних пропозицій під конкретні сайти.

  А може Google Adsense краще?

  Цікаво, що адміністрація Youlamedia оплачує по системі CPM (оплата за перегляд), хоча більшість рекламних мереж застосовують CTR (оплата за клік).

  Простіше кажучи, вони отримують гроші за кожен клік і розраховують як-то прибуток партнерів за покази. Кому це може бути вигідно, але схема надто складна.

  Відгуки про партнерській програмі різні, комусь сподобалося з ними співпрацювати, так як все просто і професіонали реально допомагають. Інші ж відмовляються від послуг, найчастіше вони виділяють ці причини:

  • відсутність гнучких налаштувань оформлення рекламного блоку;
  • немає точних сум, які забирає собі адміністрація;
  • іноді технічна підтримка не відповідає;
  • тих підтримка може відповісти англійською мовою;
  • обмеження по CPM доступні тільки при відвідуваності від 20 000 на добу.

  Варто зазначити, що послугами Youlamedia користуються тільки власники популярних ресурсів, адже мінімальний поріг для нових майданчиків – це 20 000 хостів за 24 години.

  Умови дуже серйозні для такого виду проектів. Серйозним вебмайстрам простіше один раз заплатити за послуги по налаштуванню реклами приватній особі, ніж постійно ділитися прибутком.

  Поради по роботі з Google Adsense знадобляться навіть тим, хто давно співпрацює з рекламною мережею.

  Підводячи підсумок, працювати з Youlamedia можна, але потрібно оцінювати результати. Цілком можливо, що партнерська програма буде забирати собі більше, ніж вдасться підвищити дохід.

  Не для всіх це вигідно, тому проводите тести. Подумайте над тим, щоб залучити грамотного маркетолога, він візьме з вас менше грошей і також допоможе підвищити конверсію.