Туристична партнерка Travelata

Зміст

 • Як заробляти з Travelata?
  • Як стати партнером Travelata?

Є в інтернеті ніші, де крутяться великі гроші і саме в них найкраще вливатися для самого продуктивного заробітку.


Туризм завжди був і залишається прибутковим напрямком, так як люди витрачають сотні тисяч рублів на покупку турів, бронювання готелів, придбання квитків на переїзд або переліт і багато іншого.

Туристична партнерка Travelata підійде тим користувачам, у яких вже є розкручена майданчик на відповідну тематику.

За статистикою, середній чек у цьому сервісі оформляється на 70 000 рублів, партнеру нараховується 5%, тобто за одного залученого клієнта, в середньому виходить 3500 рублів.

Як заробляти з Travelata?

Найпопулярніша партнерська програма для зливу туристичного трафіку пропонується сервісом AviaSales. Умови там дійсно непогані, хоча у Travelata теж є ряд переваг:

 • команда з 120 операторів допомагають клієнтам визначитися;
 • в системі доступно бронювання в 20 000 готелів;
 • клієнтам пропонують понад 50 000 туристичних пакетів;
 • тут завжди привабливі ціни;
 • є база відгуків, фото готелів та детальна інформація;
 • надійна безпеку при оплаті;
 • є реальні офіси по всій Росії;
 • широкий вибір промо-матеріалів;
 • виплати партнерам без затримок.

Запрошувати клієнтів у великий сервіс для бронювання турів не так складно, адже репутація у компанії відмінна і позитивних відгуків вистачає.

Як стати партнером Travelata?

Окремого ресурсу з партнерською програмою у них немає, але їх офферы додано у всі популярні агрегатори. Наприклад, ви можете використовувати ActionPay:

У стовпці «Обробка» вказаний термін обробки заявок (зарахування коштів). У середньому 14 днів, але на практиці – це 21-30 днів.

У будь-якому випадку партнерська програма чесна і з кожного замовлення залученими клієнтом, ви гарантовано отримаєте винагороду. Навіть якщо у вас ще немає сайту, ви можете використовувати інші джерела трафіку:

Домовляйтеся про рекламу в додатках соц. мереж, використовуйте контекст, залучайте мобільний трафік. Банерна реклама від Wizard Banners теж може вам стати в нагоді, оплачуйте кліки і отримуйте цільові переходи з тисяч сайтів про туризм (не забудьте налаштувати фільтри).

Як вже говорилося, промо тут надаються, тому вам не доведеться створювати їх самостійно:

Беріть готові тизери, банери і форми, щоб розміщувати їх на своїх і чужих сайтах. Якщо знаєте, де добути туристичний трафік, то обов’язково скористайтеся цим оффером.

Є свій ресурс на тему туризму? Дізнайся, як заробити на туристичному сайті з Travelpayouts.

Тільки з великими компаніями і якісними промо-матеріалами можна розраховувати на високу конверсію і заробляти великі гроші. Статистика доходів у досвідчених користувачів на Travelata доводить, що це гідний сервіс для продуктивної співпраці.