У чому відмінність партнерських програм?

Зміст

 • Схема оплати – головна відмінність партнерок
  • Приклади різних партнерських програм

Самий популярний спосіб заробітку в інтернеті – це робота через партнерські програми.


Професіонали стрижуть реальну капусту в цій сфері, а новачки дивуються, як їм це вдається. Починати знайомство з партнерками необхідно детально з вивчення схеми їх роботи, вона може сильно відрізнятися.

У чому відмінність партнерських програм? Простіше сказати, чим вони схожі – всі партнерки пропонують заробляти гроші.

Працюють вони з різними умовами, пропонують абсолютно різні способи заробітку. Немає сенсу говорити, що відрізняються вони ще і по дизайну, а також по прибутковості.

Схема оплати – головна відмінність партнерок

У статті про те, які бувають партнерські програми, наведено їх основні види. Обов’язково почитайте її і розберіться в основному відміну партнерок.

Є схожі партнерські програми, що працюють в одній сфері і постійно конкурують.

Кращий приклад-це ActionPay і Admitad. І той і інший сайт, це агрегатор партнерських програм, в який додано багато різних офферов. До них підключаються користувачі і самі вибирають, що рекламувати.

Вибір широкий, а виплати надходять за:

 • встановлення мобільних додатків;
 • реєстрації;
 • придбання товарів;
 • внесення депозиту;
 • проходження рівнів в грі;
 • перегляд відео;
 • підписка.

Є й інші дії залучених користувачів, за які отримують винагороди партнери. Наприклад, невеликі винагороди пропонуються партнерам, за чиїм посиланнями встановлюється браузер Аміго:

Агрегаторів партнерських програм цілком достатньо для солідного заробітку, але там високі мінімальні суми для виводу і доводиться надавати посилання на джерело трафіку. Якщо майданчик недостатньо популярна, її можуть відхилити.

Приклади різних партнерських програм

Розділити партнерки можна по різним чинникам. Наприклад, на сервіси з продажу товарів і проекти для заробітку, де діють реферальні системи. За схемою нарахування грошей вони сильно відрізняються.

Зараз ми розглянемо декілька груп партнерських програм, також відрізняються різними моментами:

 • Партнерські програми онлайн казино – вони створюються організаторами азартних ігор в мережі, для залучення нових клієнтів. Партнерам найчастіше пропонується вибір, отримувати фіксовану суму за активного гравця або відсоток з доходу системи.
 • Партнерські програми з СМС – пропонують не чесний заробіток, так як через них залучаються люди, які відправляють платні SMS. В плані заробітку виходить непогано, але дозволить вам совість цим займатися?
 • Кращі брокери Форекс – всі вони готові поділитися прибутком з партнерами, які запрошують трейдерів. Умови скрізь різні, в основному йде дохід в залежності від активності на ринку.
 • Партнерки для соціальних мереж – підходять для тих, хто запрошує людей з допомогою своїх профілів і груп. Не скрізь соціальний трафік вважається якісним, тому монетизувати його потрібно правильно.
 • Це лише невеличка добірка груп партнерських програм, створено їх кілька тисяч, а вони поділяються за різними параметрами.

  Схема оплати може і зовсім не припускати залучення користувачів. Наприклад, партнерська програма YouTube виплачує гроші за переходи по рекламі в роликах.

  Я сам активно заробляю на партнерських програмах, а в звіті про доходи, можете подивитися, якими сайтами користуюся.

  Вибирати партнерську програму потрібно уважно, порівнюючи різні дані і підбираючи найбільш привабливі умови. Не скрізь однаково вигідно працювати, тому доводиться тестувати різні варіанти, вибираючи все найкраще.