Успішна карєра копірайтера – це не міф

Зміст

  • Як домогтися успіху в копірайтингу?
    • З чого починається кар’єра і чого можна домогтися?

Читаючи статті в інтернеті, у деяких новачків складається думка, що копірайтинг – це самий прибутковий спосіб заробітку.

Професіонали викладають скріншоти статистики, де видно, як їм платять навіть за 200 рублів за 1000 символів, але новачкові на це розраховувати не варто.

Успішна кар’єра копірайтера – це не міф? Ні, але щоб її побудувати необхідно, володіти талантом і працювати добу безперервно.

Тільки цілеспрямовані трудоголіки можуть розраховувати на серйозні результати, адже є копірайтери, яким навіть за кілька років не вдалося зійти з порога в 30 рублів за 1000 символів.

Як домогтися успіху в копірайтингу?

Якщо ви хочете отримати професійний рівень і заробляти великі гроші на написанні статей, почніть з вивчення правил успішного копірайтингу.

Отримуючи теоретичні знання, сміливо застосовуйте їх на практиці. Навіть якщо ви починаєте з нуля, через 2-3 місяці можна вийти на стабільний дохід.

Важливо розуміти, що в перший же день на продажі статей точно не заробити, одна тільки модерація текстів на біржі займає більше часу.

Тижні, а то і місяці йдуть на пошук покупців, тому доведеться набратися терпіння і мінімум місяць працювати без віддачі, щодня займаючись написанням текстів.

Не зайвим буде розібрати помилки на шляху до успішного копірайтингу. Новачки часто поспішають і намагаються де-небудь схалтурити, щоб полегшити собі роботу.

На жаль, це призводить до повного краху і доводиться починати все спочатку. А це найскладніше, адже поки немає позитивної репутації, про великі гроші можна і не мріяти.

З чого починається кар’єра і чого можна домогтися?

Все, що написано в цій статті, не придумано, а накопичено за рахунок досвіду. Мені доводилося працювати з біржами копірайтингу і продавати тексти.

Шлях почався з TextSale, так як там приймалися тексти низької якості. Потім деякий час використовувалася біржа Etxt, але найщедріші покупці сидять на Advego, тому ця біржа краще.

Як вже говорилося, з першого дня на високий прибуток та швидкі продажі краще не розраховувати. Коли я починав працювати, в першу тиждень вдалося продати трохи текстів, хоча ціна була сильно знижена:

Статті продавалися за копійки, а щоб отримувати пристойні гроші, доводилося багато працювати. З того моменту пройшло кілька років, що змінилося? За цей час я продав сотні статей і зібрав масу позитивних відгуків.

Тепер є стабільні покупці, тому, не встигаючи додати новий матеріал, його тут же викуповують, та ще й за високою ціною:

Якщо на попередньому скріні показана статистика за тиждень, то ці 4 статті були продані протягом дня і, як бачите, загальний дохід перевищив 1000 рублів. Не треба багато розуму, щоб розрахувати, скільки можна отримати за 30 днів, якщо кожен день писати по 4 тексту, головне, щоб їх купували.

Хочете стати справжнім професіоналом? Вчіться не просто писати статті, вивчайте SEO копірайтинг.

Не сподівайтеся, що ваша кар’єра копірайтера буде розвиватися швидкими темпами, якщо ви не будете виявляти активність.

Зараз дуже багато людей намагається цим займатися, тому пробитися не так просто. У будь-якому випадку, це реальна робота в інтернеті, яку можна зробити основним джерелом прибутку.