В які ігри з виведенням грошей не бажано грати?

Зміст

 • Як перевірити чесність гри?
  • Яка гра з виведенням грошей точно чесна?
  • Які ще є чесні ігри?

Постійні читачі нашого блогу постійно дізнаються про нові ігри з виведенням грошей, але крім сайту Workion, такі проекти розглядаються і на інших ресурсах.


На жаль, далеко не всі автори статей про ігри ведуть себе чесно і, не заробивши ні копійки, розповідають про прибутковість проектів.

Кожен повинен розбиратися, в які ігри з виведенням грошей не бажано грати? В цій ніші зараз активно розвиваються шахраї, тому абсолютно всім довіряти не можна.

Але як визначити, що гра не чесна, якщо не вкладати в неї гроші? Є декілька вірних способів перевірки.

Як перевірити чесність гри?

Почнемо з того, що ігри без балів швидко закриваються. З одного боку, набагато краще грати без платіжних балів, але якщо вони не встановлені, то рано чи пізно, резерв буде розтрачений на виплати, а поповнень не вистачить і проект закриється.

Платіжні бали – це своєрідний показник того, що гра довго пропрацює.

Перед тим як вкласти навіть 10 рублів в яку-небудь гру, обов’язково почитайте відгуки і подивіться, чи є де-небудь скріншоти виплат з проекту.

Ще один фактор, за яким можна обчислити шахраїв – це накручена статистика. Якщо гра працює пару місяців і вона нічим не відрізняється від аналогів, звідки на неї візьметься 100 000 учасників або багато мільйонний резерв. Завжди будьте реалістом, не вірте в сумнівні показники.

Яка гра з виведенням грошей точно чесна?

Ми готові полегшити ваші пошуки, проект Taxi Money точно платить і буде проводити виплати ще дуже довго. Зовсім недавно його організатори святкували 500 днів сайту і вже роздали переможцям унікального конкурсу, півмільйона рублів.

Крім цього, днями вийшли новини про серйозні модифікаціях міста на цьому проекті:

Гра покращується з кожним місяців, адже ще тільки в жовтні було оголошено про бета тестуванні міських гонок:

В майбутньому планується додати місто 3D. Великі плани на вдосконалення ігри і додавання нових можливостей, це кращий показник того, що даний інвестиційний проект відноситься до довгострокових (не враховуючи того, що працює він вже більше року).

Коли я сумнівався, що якась економічна гра може приносити гроші, тепер же в моєму гаражі безліч машин, що забезпечують щоденну пасивну прибуток:

Виплати я намагаюся замовляти кожен день, ось статистика останніх декількох виплат:

Якщо і цього недостатньо, щоб повірити, що даний проект чесно платить, ось скрін з платіжної системи:

Вже не перший місяць я стабільно отримую гроші з цього сайту, а щоб виводити все до копійки, залучаю рефералів, так як тут теж є платіжні бали (пасажирський рахунок). Але набирати їх можна і іншими способами, наприклад, беручи участь в гонках або виконуючи замовлення в місті.

Які ще є чесні ігри?

Після того, як я переконався у чесності та прибутковості однієї гри, природно, мені захотілося взяти участь і в інших. Звичайно, доводилося стикатися і з проектами, які швидко закривалися, тому рекомендую тільки ті ігри, з яких сам стабільно отримую виплати:

 • RobotCash – гра про роботів, що генерують енергію. Вам треба просто вкласти гроші в їх купівлю та своєчасно збирати енергію. Вона викуповується адміністрацією і отримані кошти виводяться. Всього з одного робота можна отримувати по 1270 рублів на добу, але коштує він не дешево.
 • Elvengold – гра з відмінним дизайном для любителів стратегій. У ній належить відбудувати ціле місто, використовуючи різні типи будівель. Всі вони приносять монети, їх викуповує система, гроші виводяться на Payeer. Є партнерська програма 3 рівня, відрахування залежать від того, наскільки багато запросив гравців.
 • Chickens-Farm – сюжет цієї гри вже став класикою, купуєш птахів і продаєш яйця. Простий проект, де на вибір пропонується кілька рівнів курей з різною продуктивністю. Бонуси є, щоденний та 100% до депозиту від 100 рублів. З залучених користувачів виплачують 30% від кожного депозиту (3 рівня партнерки).
 • Profit Birds – нова гра від розробників Money Birds, в якій зберігся основний сюжет. Адміністрація врахувала всі мінуси першої гри і постаралася їх виправити в новому проекті. Вони повністю переробили роботу біржі, зробили все простіше, а також змінили умови реферального програми.
 • Golden Mines – головні герої цієї гри гноми, які видобувають руду. Вам також буде потрібно заплатити за них, а потім продавати руду. У грі є багато всього цікавого, наприклад, якщо внести на баланс більше 5000 рублів, дають VIP і прикріплюють вільних рефералів.
 • Rich Birds – птиці продаються на цьому сайті, яких необхідно розводити на своїй фермі і збирати яйця. Проходьте реєстрацію та отримайте 1000 срібла безкоштовно. Платіжні бали в грі є, але нікого запрошувати вам не буде потрібно, якщо поповніть баланс на 1000 рублів (відкриється біржа обміну срібла на Cash Points).
 • Pokemon money – купи покемонів і отримуй пасивний дохід у вигляді покемонет. Вони обмінюються на срібло для виведення коштів на всі популярні платіжки Рунета. Першу 1000 срібла дають в подарунок, розвивайся без вкладень. Також без вкладів можна заробити на 5-ти рівнях партнерської програми.
 • Super Birds – кольорові пташки висиджують яйця, гравці їх продають. Новим гравцям дають купу бонусів, тому вносити кошти не обов’язково. Платіжні бали не потрібні, але залучати рефералів вигідно. Партнерка з 3х рівнів приносить 5%-35% з поповнень. Окремо оплачуються переходи по посиланню і відсоток з доходу з серфінгу сайтів.
 • Ships Age – купуй кораблі, вирушай у плавання, налаживай торгівлю між портами і бийся з розбійниками. Гра відрізняється від схожих сайтів, тут самий широкий функціонал і маса різних можливостей. Наприклад, купуючи матросам ром, ви знижуєте їх заробітну плату і підвищуєте мораль. Висновок від 10 рублів на Payeer і Яндекс.Гроші.
 • Fermasosedi – фермерська гра з можливістю реально заробити. Тут немає ніяких платіжних балів, але і грати набагато важче.
  У 2011 році цей проект відкрився і продовжує працювати. Адміністрація вже сказала, що гра не закриється, в ній навпаки з’являються нові функції і розвивається резервний фонд.
 • Gameoflotto – пасивний дохід приносять куплені лотерейні квитки. Гра для серйозних інвесторів, так як мінімальні вкладення становлять 10$. Максимальна прибутковість 72%, миттєві виплати, додаткові ігри, 3х рівнева партнерська програма та сама швидка окупність.
 • Протягом кількох останніх місяців, я активно користуюся цими іграми і можу з упевненістю сказати, що вони перевірені.

  Більшість інвестиційних ігор не відрізняються якісною графікою, продуманим сюжетом і безліччю функцій. Якщо ви шукайте велику, повноцінну гру, то краще використовуйте My Lands.

  Може бути, деякі ігри в соціальних мережах цікавіше, ніж економічні ігри, але вони ніколи не принесуть вам прибутку, а тільки навпаки, будуть витрачати вільний час. Займіться справою, а краще перетворіть це в своє хобі. При великих вкладах чи через тривалий час у вас буде великий дохід.