В якусь лотерею реально виграти?

Зміст

 • Кращі лотереї інтернету
  • Як купити реальний лотерейний квиток через інтернет?

Хто не мріє прокинутися мільйонером? Всім хочеться жити заможно, але довго працювати, відкривати якийсь бізнес не хочеться.


А що, якщо спробувати виграти солідні гроші в лотереї? Багато готові витратити невеликі гроші на квиток, але перед цим потрібно вибрати сайт або компанію, яка його продасть.

В якусь лотерею реально виграти? Саме таке питання потрібно ставити, адже більшість користувачів інтернету, не хоче вставати з-за комп’ютера, тому користується спеціальними сайтами.

Далеко не всі вони чесні, шахраї збирають гроші з людей і кажуть всім учасникам, що їх квиток виявився виграшним.

Кращі лотереї інтернету

Якщо ви готові придбати квитки, вибирайте тільки чесні проекти. Перевірених сервісів в інтернеті не так багато, але вони є. Ми вирішили полегшити пошуки для наших читачів і зібрали добірку сайтів, де точно можна виграти і легко вивести гроші:

 • Соціальний шанс – грайте в лотерею, тут реально виграти в Росії. Проект російськомовний, причому на ньому роздають безкоштовні квитки щодня. Величезні суми тут не виграєш (максимум 10 000 рублів на добу), зате можна без розтрат отримувати шанс. Організатори цього сайту просто збирають гроші через рекламу і виділяють частину прибутку на роздачу виграшів.
 • 4 з 20 – це абсолютно нова лотерея, яку планується запустити в переддень 2017 року. У ній гравцям потрібно буде вибирати числа на двох ігрових полях. Мінімальна вартість квитка 100 рублів, а вибирається з 4 числа в кожному полі. Якщо вгадати всі числа на обох полях, виграшем буде суперприз (мінімум 300 мільйонів рублів).
 • Житлова лотерея – за назвою вже зрозуміло, що між учасниками розігрується нерухомість. Такі квитки продаються і в реальному житті, у них вказані різні числа, які потрібно закреслювати по мірі випадання куль в лототроні. Розіграш проводиться в кілька турів, на кожному з них можна виграти, якщо вдасться закреслити всього одну горизонтальну смугу.
 • Золота підкова – аналогічні квитки продаються у цій лотереї. На трьох турах розігрується від 100 тисяч до півтора мільйона рублів. Учасники, зачеркивающие горизонтальну лінію за перші 5 ходів, отримують суперприз 3 000 000 рублів. По неділях проводяться прямі трансляції розіграшів. Тут також використовується лототрон з кулями.
 • Російське лото – найпопулярніша лотерея в Росії. Відомий ведучий витягує барила, щоб учасники закреслювали номери у своїх квитках. По телебаченню щотижня проводиться прямий ефір з повною аудиторією. Як і в двох попередніх лотереях, переможцем стає той, хто закреслює горизонтальну смугу або один з блоків з цифрами повністю.
 • Якщо ви не знаєте, в яку лотерею реально виграти, відгуки про цих лото допоможуть вам визначитися. Навряд чи ви знайдете негативні відгуки, так як усі вони працюють чесно і багатьом вдавалося отримувати солідні виграші.

  Як купити реальний лотерейний квиток через інтернет?

  Є люди, які не вірять в онлайн системи і воліють приймати участь в лотереї, які проводяться реальними компаніями.

  Квитки можна купити в різних магазинах, на пошті, у відділеннях великих банків і спеціалізованих салонах. Природно, їх можна придбати в інтернеті.

  Спеціально для цього був створений сервіс Столото, куди додаються популярні російський, українські та іноземні лотереї. Щодня сюди заходять користувачі, щоб купити квитки (зазвичай їх беруть цілими пачками), а вибір доступних варіантів завжди широкий:

  У більшості випадків, гравцям потрібно вибирати числа для лотереї. Тут ніякі поради вам не допоможуть, вводите будь-які значення і вибирайте, скільки полів ви хотіли б заповнити.

  Тільки враховуйте, що сума оплати буде збільшуватися пропорційно, в залежності від обраної кількості полів:

  Також у цій системі можна використовувати лотерейні синдикати. Пояснюючи коротко – це об’єднання зусиль учасників, які викуповують купу квитків і якщо хоч комусь вдається виграти, гроші розподіляються між людьми.

  Оплата квитка може проводитися будь-яким зручним способом. На цьому сайті приймаються різні електронні гроші, платіть з карти або навіть з мобільного балансу. Платити потрібно тільки фіксовану суму за квиток, додаткових комісій немає:

  За проявлену активність на сайті дають бонуси, зібравши їх певну кількість, можна провести оплату. Наприклад, щоб купити квиток за 500 рублів, потрібно 1500 бонусів.

  Заробіток Биткоинов на Battlebit – це та ж лотерея, в якій реально виграти солідну суму в криптовалюте.

  Дізнавшись, у який лотереї реально виграти гроші, забудьте про всіх сумнівних проектах. Користуйтеся тільки чесними системами, інакше всі витрачені гроші на квитки, підуть даремно.