Варто допрацьовувати сайт, якщо немає результату?

Зміст

 • Доопрацювання сайту, як її провести?
  • Сайт – джерело прибутку!
  • Може краще створити новий сайт?

Проблема більшості початківців вебмайстрів полягає в тому, що їм не вистачає терпіння на тривале супровід своїх проектів.


Вони хочуть досягти всього і відразу, витративши декілька годин на установку безкоштовного шаблону і пару місяців на публікацію контенту, а комусь доводиться витрачати на це роки.

Варто допрацьовувати сайт, якщо немає результату? Все залежить від вашого бажання і можливостей.

У деяких випадках, краще позбутися майданчика (але не закидати, а продати на Telderi). Якщо є час і бажання займатися проектом, то краще докласти зусиль і доробити майданчик, адже вона зможе приносити дохід.

Доопрацювання сайту, як її провести?

Почнемо з того, що цілком реально збільшити відвідуваність сайту за рахунок вмісту. Для цього вам буде потрібно публікувати якомога більше матеріалів і не забувати про те, що вони повинні бути оптимізованими.

Ключові слова, теги, медіаконтент і багато іншого допомагають зробити сторінку якісною в очах пошукових систем.

Витрачати гроші на це не обов’язково, якщо це не інформаційний сайт, то просто доповніть його блогом і починайте писати статті. Немає часу? Завжди можна купити якісні тексти на Advego. Допрацьовувати майданчик потрібно в будь-якому випадку, інакше вкладені праці підуть нанівець.

Для наповнення майданчики використовуйте тільки SEO копірайтинг, це допоможе добувати пошуковий трафік.

Кидати готовий сайт це велика дурість, хоча за статистикою саме так і роблять багато новачків.

Вони просто не намагаються розвиватися після того, як статистика представляє не найкращі показники. На все потрібен час, розкрутити майданчик за кілька місяців неможливо, тим більше, якщо вкладаються мінімальні зусилля.

Сайт – джерело прибутку!

Доопрацювавши сайт і активно його супроводжуючи, можна розраховувати на віддачу. Якщо немає бажання використовувати складні методи монетизації, встановіть звичайну контекстну рекламу або які-небудь тизери.

Зробити це зовсім не складно і, навіть якщо величезною відвідуваності немає, невеликі гроші будуть приходити.

Встановіть рекламу і весь дохід пускайте на покупку контенту. При мінімальних зусиллях, майданчик буде розвиватися. Ось кілька порад для новачків:

 • вибирайте тематичну рекламу;
 • пробуйте користуватися різними рекламними сервісами;
 • міняйте місця з рекламними блоками;
 • використовуйте різні методи залучення трафіку;
 • встановіть кілька рекламних блоків;
 • вибирайте красиво оформлені тизери.

При грамотному підході, можна заробляти практично на автоматі. Час від часу (на вихідних), будете витрачати кілька годин, щоб вивести кошти з рекламних сервісів і витратити їх на купівлю статей.

Ще вам буде потрібно час на публікацію постів. Краще з мінімальними зусиллями щось робити, ніж сидіти без справи.

Може краще створити новий сайт?

Новачки часто кидають перші проекти, так як вважають, що допустили занадто багато помилок при їх супроводі.

Повірте, краще доопрацювати майданчик (якщо не потрібні серйозні зміни), ніж починати все спочатку. Популярність, довіра пошукових систем і постійних відвідувачів збирати складно.

Коли не вдається вивести майданчик в ТОП за всіма вибраними запитами, не варто засмучуватися.

Для початку розберіться в причинах, можливо, у конкурентів лише на трохи краще сторінка, ніж у вас і обійти їх буде не складно. Є сенс переробити кожну сторінку, практика показує, що пошуковикам це подобається.

Нічого не розумієте в поліпшенні сайтів? Читайте статтю про розкручування, просування і оптимізація сайту.

Може бути, буде важко зробити зі свого ГС цукерочку, але якщо він не під фільтрами і над ним пророблена серйозна робота, то варто користуватися цією перевагою. Помилки роблять всі, а якщо їх виправити, можна швидко відновити або підняти позиції.

Не впадайте у відчай, якщо сайту потребує доопрацювання, вам під силу провести її своїми руками. Головне, щоб було бажання і час. З нуля буде починати ще складніше, кожен новачок переоцінює свої сили, коли створює нові проекти, спробувавши один раз.