Варто приховувати номер гаманця Webmoney?

У житті бувають різні ситуації, а жителі Росії завжди на сторожі. Цьому навчився їх суворе життя, тому вони намагаються ніде не світитися, зберігати свої дані, не так часто йдуть на авантюри і ризикують своїми грошима.


При всьому цьому було ще й помічено, що манімейкер з Росії найчастіше приховують дані своїх електронних рахунків.

Варто приховувати номер гаманця? Це справа кожного, хоча робити це не обов’язково.

Як правило, приховуються дані для додаткової підстраховки, раптом хто-небудь знайде метод злому платіжної системи і у нього під рукою виявиться саме ваш номер рахунку, так як ви вказували його скрізь, де тільки можна.

Навіщо люди приховують номери гаманців?

Згідно з численними опитуваннями, у більшості успішних манимейкеров створено за кілька гаманців, навіть в одній платіжній системі. Як це можливо? Та дуже просто, відкриваєш рахунок на свого родича і купуєш другу сімку. Після підтвердження паспортних даних, можна легко виконувати транзакції.

В одній зі статей ми розповідали, чому не треба світити свій WMID. Головні причини – це безпека і можливість отримати негативний відгук. До речі, другий випадок відбувається набагато частіше, а коли займаєшся якоюсь справою в мережі, негативні відгуки можуть серйозно нашкодити.

Чув про випадок, коли у людини просили заплатити 10$, щоб не залишили негативний відгук. Він займався розкруткою свого сервісу, тому репутація була для нього важлива. Гроші шахраям не віддавалися, але і негативного відгуку не з’явилося.

В цілях безпеки краще створювати не один гаманець. З одного проводити серйозні транзакції і зберігати гроші, другий використовувати як проміжний.

Крім того, що так безпечніше, це стане в нагоді, якщо з одним рахунком, щось трапитися. Приблизно півроку тому у базі даних УФМС РФ сталася помилка і в одного з моїх знайомих, паспорт вважався дійсним.

Виведення коштів йому Webmoney обмежив, а проблему вдалося усунути лише через місяць, тобто 30 днів він не міг вивести ні копійки, хоча робота в інтернеті є основним джерелом прибутку.

Пам’ятайте, що платіжні системи теж сильно відрізняються. Яндекс, QIWI або Webmoney, що краще? Почитайте статтю, щоб розібратися.

Якщо ви не приховували номер гаманця і активно їм користуєтеся, сильно переживати не варто. Можливість того, що шахраї якимось чином спробують скористатися інформацією або хтось вирішить написати поганий відгук, мала.

А взагалі за номером гаманця його неможливо зламати, зловмисник повинен володіти більшою інформацією.