Від чого залежить курс Bitcoin

Уміння будувати прогнози щодо зміни курсів валют безцінне, а якщо його придбати, то можна швидко розбагатіти.


Прораховувати зростання або падіння різних валют досить складно, особливо, якщо вони не національні. Яскравий тому приклад – биткоины, криптовалюта нового покоління, у якій курс теж плаває.

Від чого залежить курс Bitcoin? У цій статті ми представимо основні чинники, а після їх вивчення вам буде набагато простіше будувати прогнози і заробляти на бінарних опціонах биткоин.

Цю криптовалюту вже давно використовують в якості активу, але далеко не всі брокери. Зробіть всього одну ставку, вивчивши всі фактори впливу на курс, і отримуйте солідний виграш.

Що впливає на курс Биткоин?

Факторів виділено досить багато і деякі з них оспорюються фахівцями. В одному вони сходяться, є 3 основних фактори, від яких точно залежний курс кріптовалюти биткоин:

  • Економічні – до цих факторів відноситься відразу кілька важливих моментів. По-перше, курс залежить від того, наскільки багато випускається биткоинов і видобувається людьми (вперше чуєте про видобуток? Використовуйте заробіток Bitcoin). Коли обсяг биткоинов в реальних угодах вище, ніж обсяг цієї валюти в угодах на біржі, курс зростає.
  • Технічні – сюди входять всі важливі моменти, пов’язані з технічною складовою роботи кріптовалюти. Основний фактор, це складність видобутку биткоинов. Якщо способи ускладнюються і сервіси закриваються, це позначається на кількості здобувачів, що в свою чергу впливає на курс.
  • Інтерес до валюти – з допомогою пошукових запитів було доведено, що інтерес до биткоинам теж впливає на його курс. Так, помітивши істотний приріст запитів в Google пов’язаних з криптовалютой, було зазначено, що і її курс збільшувався. Чим більше уваги привертає до себе валюта, тим її активніше використовують, а це основний чинник, що впливає на курс в будь-яких видах грошей.
  • Багато хто відзначає, що сильно позначається на курсах валют дії вкладників. Незважаючи на те, що іноді курс Bitcoin кілька піднімається, не багато вирішуються вкладати гроші в криптовалюту. Простіше кажучи, фактор заощадження в цьому випадку практично не впливає.

    Якщо ви вже користуєтеся биткоинами і на вашому рахунку є певна сума, її можна отримати на банківську карту. Детальніше про це можна дізнатися на сторінці – Як вивести криптовалюту Bitcoin.

    Якщо рік тому ні в кого не залишалося сумнівів, що курс BTC буде продовжувати рости, то зараз це під великим питанням.

    Коли-то, він перевищував позначку в 1000$, а на даний момент курс биткоина до рубля становить 17 731 руб. Були і злети і падіння, тому доведеться багато чого проаналізувати, щоб побудувати вірний прогноз.