Віддалена робота звукорежисером

Зміст

 • Як в інтернеті заробити звукорежисеру?
  • Ще 3 способи заробітку для звукорежисера

Якісних кадрів не вистачає в багатьох компаніях, тому вони все активніше наймають фрілансерів.


Володіючи практично будь-якими навичками, можна почати заробляти віддалено. Під кожну професію є відповідні інтернет-професії. А якщо ви фахівець з різного роду контенту, то попит на послуги точно буде.

Віддалена робота звукорежисером – одне з напрямків фріланса. Крім цього, грамотний фахівець може скористатися іншими способами монетизації свого таланту.

У мережі нікого не цікавить ваша «корочка», замість диплома, тут звертають увагу на досвід роботи і приклади проектів.

Як в інтернеті заробити звукорежисеру?

Займатися роботою в інтернеті набагато зручніше. Виконувати свої обов’язки можна у зручний час, відмовитися від праці, коли немає натхнення і нікуди ходити не доводиться.

Закуповувати дороге обладнання теж не обов’язково, головне мати потужний ПК і весь необхідний софт.

У сфері фріланса часто з’являються замовлення та вакансії для звукорежисерів. Самі можете зайти на Weblancer і подивитися, яку роботу пропонують професіоналам з цієї ніші.

На жаль, не всі вказують розмір винагороди, доводиться домовлятися індивідуально:

Ось вам простий приклад замовлення на біржі фрілансу. Потрібно озвучка і монтаж мультфільму.

Подібні проекти з’являються часто, деякі пов’язані з обробкою аудіо, десь потрібно зробити мастеринг музичного проекту і так далі. Загалом, звукорежисери з будь-яким рівнем знань, зможуть підібрати роботу.

Конкуренція в цьому напрямку змушує володіти навиками не тільки по обробці аудіозаписів.

Можна довго просидіти без роботи, якщо не знати, як фрілансеру зацікавити клієнта, з ким краще працювати, не розбиратися в середніх розцінках, не створювати собі портфоліо і не відправляти численні заявки.

Ще 3 способи заробітку для звукорежисера

Крім фріланса, навички підійдуть для розвитку в інших напрямках. Поки не з’являться перші замовники, в цьому є сенс. Крім того, багато звукорежисери працюють за душі і створюють щось творче. Продавати можна що завгодно, головне-знати, де шукати покупців.

Розглядайте ці варіанти теж, вони зможуть привести вас до успіху:

 • Озвучка відео YouTube за гроші – також відноситься до фрілансу, тільки якщо ви не почнете працювати на себе. Відеоблогеров стає все більше, тому попит на озвучку зростає. А якщо відкриєте власний канал, отримаєте серйозні перспективи.
 • Заробіток на продажі музики – став доступним з появою аудиостоков. Це спеціальні біржі, де музиканти і звукорежисери виставляють на продаж композиції, семпли, біти і навіть збірки звуків.
 • Створити свій блог – такий варіант підійде професіоналу з будь-якої області. Заведіть сайт і наповнюйте його порадами, секретами, інструкціями, своїми напрацюваннями та іншою інформацією. Чим більше відвідувачів, тим більше прибутку.
 • Професійні знання та досвід необхідно використовувати всіма доступними методами. Звукорежисер, це солідний статус, але більшість фахівців з цієї сфери – самоучки.

  Влаштуватися на звичайну роботу проблематично, а в інтернеті ніхто не цікавиться «папірцями», головне щоб був талант і велике бажання досягти успіху.

  Заробіток в інтернеті на аудиостоках – ідеальний варіант, гроші це приносить пристойні, а покупці можуть бути іноземцями.

  Вміння обробляти аудіо доріжки коштує дорого, а якщо воно ще й супроводжується бездоганним слухом і широкою фантазією, точно можна домогтися чого-небудь. Головне постійно намагатися кудись влізти, рано чи пізно це приведе вас до грошей.