Відгуки Bintrader, чесний брокер або розлучення?

Зміст

 • Bintrader розлучення, чому і за що?
 • Торгівля на Bintrader
 • Виведення грошей з Bintrader
 • Bintrader відгуки трейдерів

Перспективи заробітку на бінарних опціонах приваблюють багатьох користувачів. Професіонали дійсно роблять величезні гроші на трейдингу, але для цього важливо не тільки навчитися прогнозувати. Потрібно ще знайти гідного брокера, щоб отримати вигідні умови і не натрапити на шахраїв.


Відгуки Bintrader, чесний брокер або розлучення? Про цієї компанії зараз активно з’являється інформація в мережі. Клієнти діляться різними думками про роботу з брокером, частина з них негативні. Ми вирішили розібратися, чи можна довіряти БинТрейдер та більш детально ознайомитися з їх сайтом.

Bintrader розлучення, чому і за що?

Перечитавши відгуки в інтернеті, знайшов багато відгуків про те, як розчаровані трейдери проклинали компанію брокера з-за своїх невдач. Більшості користувачів просто не вдалося домогтися великого доходу. Вони забули, що для цього потрібен досвід, і не завжди навіть професіонали виходять в плюс.

Позитивних відгуків більше, користувачі відзначають плюси брокера і діляться своєю статистикою по вдалому закриття угод:

Ось так, всього за пару годин трейдер заробив на Bintrader більше 860$. Це цілком реально, але і вкладення довелося робити не маленькі. Котирування на сайті брокера актуальні, опціони приймаються миттєво, прибутковість висока і завжди багато активів. Шкода, що не можна проводити операції на вихідних.

Торгівля на бінарних опціонах по стратегії Madrid знизить ризики і підвищить частоту виграшів.

Трохи нижче ми представимо відгуки клієнтів цього брокера. А зараз хотілося б поговорити про офіційних документів. Найкращий доказ того, що Bintrader не розлучення – це наявність сертифіката. У 2017 році брокер почав регулюватися ЦРОФР, а в Росії це один з основних регуляторів:

Організатор компанії 12 років займається торгівлею на валютній біржі, звуть його Ігор Орлов. З 2012 року, він і його соратники перейшли на бінарні опціони. На старті у штаті компанії було всього 5 чоловік, зараз же це великий проект, над яким працює багато фахівців.

Торгівля на Bintrader

Хто знайомий з бінарними опціонами, легко зорієнтується і на сайті цього брокера. Хоч платформа у них унікальна, по функціоналу не відрізняється від аналогів. Ми вирішили написати інструкцію для старту заробітку новачкам, покрокове керівництво допоможе стартувати швидше:

 • На будь-якому сайті для початку заробітку необхідно пройти реєстрацію, Bintrader не виняток, заповнюємо просту форму:
 • Після входу в особистий кабінет, потрібно перейти до поповнення балансу. Мінімальна сума 10$. Після її внесення можна буде користуватися демо рахунком і торгувати безкоштовно:
 • Клієнтам пропонується багато способів для внесення депозиту. Пам’ятайте, що на ці ж реквізити потім будуть приходити виплати (на зображенні не повний список варіантів):
 • При внесенні депозиту передбачений бонус, він залежить від того, на яку суму трейдер поповнює баланс. Максимальний розмір бонусу 5000$:
 • Як тільки на балансі з’являться гроші, можна переходити до торгівлі. Стандартно обирається актив, а потім вказується сума і час закінчення. Під цими полями з’являється таймер відліку часу при відкритій угоді:
 • В цілому, все не сильно відрізняється від роботи з іншими брокерами бінарних опціонів. Спробуйте провести першу операцію і переконайтеся, що Bintrader не розлучення. З цією компанією торгують тисячі трейдерів, в тому числі і професіонали.

  Виведення грошей з Bintrader

  Отримати гроші з сайту легко, виплати займають приблизно 3 дні. Як вже говорилося, отримати гроші можна тільки тими ж способами, які використовувалися при поповненні балансу (реквізити). Сюди входить багато способів:

  У розділі виведення коштів користувачам необхідно заповнити спеціальну форму. До внесення депозиту доступний тільки один метод оплати – це Wire Transfer (банківський переказ). Після поповнення рахунку, сюди додаються інші гаманці:

  Проблем з виплатами поки не спостерігалося, брокер переводить кошти у повному обсязі. В податкові організації ніякі дані не передаються, можете спати спокійно.

  Bintrader відгуки трейдерів

  Новачки не довіряють рекламі, статей з оглядами, статистики та багато чому іншому. Їм потрібні реальні відгуки людей, які вже скористалися послугами брокера. На офіційному сайті вже додані історії успішних трейдерів:

  Однак багато хто не вірять інформації, яку надає сам брокер. Тому, ми вирішили зв’язатися з нашими читачами, що торгують бінарними опціонами. Ось що вони думають про компанії Bintrader:

  Віталій – торгувати опціонами потрібно відразу з декількома брокерами. Сам проводжу угоди одночасно на 7ми сайтах. Компанію Бинтрейдер нещодавно додав в цей список. У них мене привабила оригінальна платформа і можливість застрахувати угоди. Була справа з затримкою виплати, але гроші прийшли, немає причин вважати Bintrader розлученням.
  Вадим – користуючись нагодою, дякую всіх, хто трудиться над блогом Workion, з допомогою вашого сайту я навчився торгувати бінарними опціонами. З Bintrader я почав працювати в березні цього року (коли дізнався, що їх діяльність регулюється). Непоганий брокер, прибутковість нормальна, проводять акції, постійно бавлюся з перемиканням світла в платформі, ніде такого не бачив.
  Олег – не особливо розраховував на великий дохід, коли починав торгувати опціонами. Виявляється, це найшвидший спосіб заробити гроші. Сам я прогнози не складаю, спираюся на думку експертів та індикатори. Компанія Бинтрейдер допомогла мені отримати нові знання, торгую за їх стратегіям не перший місяць, стабільно отримую виплати.
  Ярослав – варто торгувати тільки з тими брокерами бінарних опціонів, чия діяльність регулюється ЦРОФР. У Bintrader є документи, що підтверджують чесність компанії. Саме тому я почав відкривати угоди на даному сайті (паралельно торгую і на інших платформах). Виплати перевіряв, приходять.

  Відгуки про Bintrader в інтернеті публікуються щодня, але хто їх пише нам невідомо. У брокера багато шанувальників, кожен день обробляються тисячі угод, чесно зароблені гроші виплачуються.

  Безкоштовні бінарні опціони – це найкращий спосіб набити руку починаючому трейдеру.

  Про розлучення в ніші бінарних опціонах всі знають, шахраїв у ніші реально багато. Однак звинувачувати всіх брокерів в несумлінності не можна. Компанія Bintrader завоювала хорошу репутацію і продовжує розвиватися, їм можна вірити.