Відмінність бінарних опціонів від Форекса

Сфера Форекса пропонує багато різних варіантів для заробітку грошей.


Можна зайнятися класичним трейдингом, інвестувати в ПАММ рахунки, використовувати партнерські програми брокерів, торгувати бінарними опціонами та навіть відкрити свою брокерську компанію. Але більшою популярністю користується класична торгівля і опціони.

Відмінність бінарних опціонів від Форекса очевидно для тих, хто давно займається трейдингом.

Новачки ж не можуть в цьому розібратися і вважають торгівельні інструменти одним і тим же. У цій статті ми пояснимо, чим відрізняється торгівля опціонами від звичайної торгівлі валютою або іншими активами.

Бінарні опціони, у чому їх відмінність?

Почати потрібно з того, що даний торговий інструмент володіє підвищеною прибутковістю. Трейдери, які використовують класичну торгівлю, мріють заробляти хоча б 50% на місяць, а на опціонах можна вийти до такої прибутковості всього за одну операцію.

Економія часу, швидкий результат, простота операцій – все це відрізняє бінарні опціони.

Але є і негативні відмінності – це підвищені ризики. Якщо ви вже знаєте, як торгувати бінарними опціонами, то повинні розуміти, наскільки ці ризиковано.

Зробивши ставку, залишається тільки сподіватися на виграш, адже в разі поразки ви втрачаєте все. У класичній торгівлі цього немає, навіть якщо прогноз не виправдався, трейдер може продати валюту за зниженим курсом.

З одного боку, торгівля опціонами набагато прибутковіше, з іншого ж боку, вона може зробити вас банкрутом. Щоб цього не сталося, потрібно навчитися використовувати цей інструмент, а також застосовувати різні стратегії (Klondike+, МС Revolution, Спагеті). Ризики залишаться, але вони істотно знизяться.

Основні відмінності бінарних опціонів від Форекса:

  • ви завжди знаєте, скільки можете отримати і скільки втратити;
  • в бінарних опціонах немає спреду;
  • час опціонів обмежена, тому можна планувати подальші ставки;
  • в опціонах завжди великий набір активів;
  • проводити операції можна навіть на вихідних (з IQoption);
  • вигадувати найкращий момент не доводиться, операції закриваються автоматично;
  • можна провести операцію всього за 30 секунд.

Відмінностей досить багато, а щоб непогано заробляти з цим торговим інструментом, потрібно враховувати специфіку торгівлі.

Якщо вам відомі якісь стратегії для класичного трейдингу, застосовуйте їх для опціонів. Розрахуйте правильний час входу на ринок і спрогнозуйте рух валюти, цього достатньо, щоб за хвилину майже подвоїти свій капітал.

Якщо ви вирішите зайнятися такою торгівлею, то бездепозітний бонус 500$ на бінарні опціони вам точно знадобиться. З допомогою цих грошей ви отримаєте практичні навички і зможете освоїти різні стратегії.

Успішно торгують бінарними опціонами мільйони трейдерів з усього світу. Поповнити їхні ряди не складно, достатньо зареєструватися на сайті будь-якого брокера і відкрити угоди. Найголовніше, не розраховувати на удачу, а займатися аналізом і користуватися різними підказками, щоб побудувати вірний прогноз.