Відмінності Топових блогів

Початківці блогери часто намагаються повторити успіх інших людей і, відстежуючи статистичні дані, намагаються повністю копіювати дії власників популярних ресурсів.

На жаль, статистика представляється не завжди вірна, а іноді, і зовсім доводиться спостерігати вигадані цифри.

Відмінності Топових блогів полягають в декількох чинниках. Якщо ви теж хочете створити гарний блог, то вам необхідно стежити за тим, як це роблять успішні блогери.

Пропонуємо вам ознайомитися з деякими відсотками в області блогосфери, які зібрані з урахуванням найпопулярніших блогів.

Статистика за успішним блогах

  • 66% блогів ведуться приватними особами. У більшості випадків, успішні блоги – це результат величезної роботи, яку виконав окрема людина. Ніякі компанії не ведуть блоги краще, ніж окремі блогери.
  • 39% блогів названі одним словом. При виборі назви свого блогу, потрібно добре подумати, про це знають всі. Оптимальний варіант – це одне або два слова, так як другий варіант спостерігається у 37% випадків.
  • 86% блогів знаходяться в зоні .com. Не дивно, що серед найбільш популярних блогів, найчастіше зустрічаються проекти, розміщені в зоні com, адже це світова доменна зона.
  • 57% блогів створені на тему технологій. Більшість блогів, власники яких змогли просунути свій проект до неймовірних висот, створені на технологічну тематику. Наступні місця займає тема політики, культури і новин.
  • 48% блогів ведуть більше 5 осіб. Наповнення інформаційного ресурсу – це тривалий процес, на який доводиться витрачати багато часу і сил. Тому, велика частина проектів, що знаходяться в Топі, ведуться відразу декількома людьми. (всього 20% ведуться однією людиною).
  • Дана інформація повинна навести вас на певні думки і цілком можливо, ви здогадаєтеся, чого не вистачає вашому проекту, щоб він теж потрапив в ТОП найпопулярніших блогів.