Відновлення даних на Seosprint

Запам’ятати дані від різних сайтів неможливо, коли використовуєш безліч різних ресурсів.


Зберігати логіни і паролі в браузері не безпечно, а звичайний листочок з даними може загубитися. Добре, що на всіх ресурсах є функція відновлення даних, в тому числі і на популярному кликовом спонсора Seosprint.

Після реєстрації на цьому поштовику користувачам видаються дані для авторизації пароль генерується автоматично, також як і PIN-код, тому запам’ятати їх може бути складно.

Відновлення даних на Seosprint займе у вас небагато часу, причому можна отримати будь-які дані, ви забули пароль, PIN-код або всі разом.

Як відновити пароль та PIN-код на Seosprint?

Для цього потрібно перейти на сторінку авторизації (натиснути кнопку Вхід). Не заповнюючи форму даними, натискайте на посилання зверху:

Після цього відкриється сторінка, де буде знаходитися три питальних знака і під кожним з них буде зазначено, що можна відновити:

1. Забутий пароль.
Якщо ви забули пароль, то процедура відновлення буде найпростішою. Вам буде потрібно вказати пошту і PIN-код, який був виданий при реєстрації:

2. Забутий PIN-код.
Цей код видається всім користувачам і без нього неможливо, наприклад, підтвердити номер електронного гаманця в своєму профілі. Відновити PIN теж нескладно, для цього достатньо заповнити наступну форму:

3. Забутий пароль і PIN-код.
В цьому випадку процедура відновлення найскладніша і вам потрібно буде використовувати номер телефону, який прикріплювали до свого аккаунту:

На номер телефону приходить повідомлення, в якому міститься спеціальний код відновлення. Оплата за СМС стягується з вашого балансу (1 рубль). У вас не вийде використовувати цю функцію, якщо на балансі не буде достатньої суми або оператор не передає повідомлення від Seosprint.

Якщо з якихось причин ви не можете скористатися ні одним із способів відновлення даних, зверніться в технічну підтримку Seosprint. Адміністрація кликового спонсора обов’язково допоможе вам вирішити складну ситуацію і повернути доступ до свого профілю.