Відстеження позицій з My Empire Positions

Займаючись просуванням свого сайту, всі вебмастера хочуть стежити за змінами позицій.

Навіть якщо вдається вийти в ТОП по певному запиту, з часом, хтось може обійти вас. Це не дуже приємно, але якщо таке відбувається, і ви відразу помітите зміни, певні дії допоможуть вам відновити позиції.

Відстеження позицій з My Empire Positions – ідеальний спосіб завжди бути в курсі, по яких запитах позиції сайту покращилися, за яким просіли, а які залишилися без змін.

На відміну від безлічі інших аналогічних програм, тут немає ніяких додаткових функцій і з головним завданням софт справляється на п’ятірку.

Як перевірити падіння позицій сайту?

Після скачування і стандартної установки My Empire Positions, при її запуску вам буде запропоновано вказати адресу ресурсу:

Додаєте URL вашої майданчики і потім додаєте запити. Для цього в меню є спеціальна кнопка:

Можна додати скільки завгодно ключових слів і фраз, після чого потрібно натиснути кнопку «Додати». Для запуску перевірки потрібно буде вибрати пошукову систему Яндекс або Google.

Залишиться лише натиснути «Перевірити всі» і почекати, поки софт збере звіт. Спочатку ви отримаєте звичайний список позицій вашого ресурсу по кожному запиту, але якщо виконати перевірку на наступний день, деякі поля таблиці будуть виділені кольором:

У першому стовпці вказуються ключові слова, потім йде позиція сайту, потім статистика зміни місця, ну і дата перевірки.

Зеленим кольором виділяється підвищення позиції, блакитним, якщо місце не змінилося, жовтий вказує на зниження позиції, але сторінка видачі залишилося колишньою, а ось червоний показує, що сторінка серйозно просіла. Без кольору залишилися тільки ті запити, які не потрапили в ТОП, а відповідно і не перевірялися.

Програма My Empire Positions абсолютно точно стане в нагоді кожному вебмастеру, адже звіти, отримані через неї, легко і зручно переглядати. При цьому ви можете збирати статистику скільки завгодно разів, щоб як можна швидше відстежувати зміну позицій.