Відстежуйте Офіційний курс долара, євро і рубля в Києві

https://kurstoday.com/images/logo.jpg

Курси валют ЦБ на сьогодні і завтра

Дізнатися всі встановлені ЦБ курси валют тепер можна на одній сторінці порталу kurstoday Ситуація, яка складається на валютному ринку України, безпосередньо впливає на економічні процеси. У зв’язку з цим дана інформація є інтерес не тільки для професійних біржових гравців, але і для звичайних громадян. Також хочемо вам порекомендувати курс валют в Києві

Як відомо, саме Центральний Банк встановлює офіційний курс Української гривні до всіх іноземних валют. Їх динаміка визначається сукупністю різних факторів, які призводять до послаблення або до зміцнення національної валюти.

Останнім часом відзначається спадна тенденція, що безпосередньо пов’язано, в тому числі, зі зниженням вартості нафти. Зростаюча інфляція змушує все більшу кількість людей цікавитися, який курс долара на сьогодні ЦБ встановлений.
Де можна дізнатися зміни офіційних курсів валют?

Для зручності відвідувачів нашого порталу ми зібрали всю інформацію, що стосується того, скільки становить курс ЦБ тієї або іншої валюти, на одній сторінці. Відомості представлені у вигляді наочної таблиці, в якій ви знайдете наступне:

    перелік іноземних валют;
    величина поточного курсу валюта;
    курс ЦБ на завтра;
    зміна курсу за день;
    код валюти;
    одиниця валюти при вираженні в Української гривні.

Слід зазначити, що офіційний курс євро ЦБ або будь-який інший іноземної валюти ви не знайдете в обмінному пункті, ринок вносить свої корективи в процес встановлення курсу. Однак саме ці показники є відправною точкою для проведення всіх інших операцій у валюті, а також використовуються в офіційній статистиці (наприклад, при розрахунку доходної та видаткової частини бюджету, для подачі статистичних даних, а також при проведенні розрахунків між державою і іншим контрагентом).

База даних оновлюється кожен будній день. При цьому важливо розуміти, що незважаючи на те, що котирування на завтра відомі заздалегідь, вони вступають в силу тільки в установлений день.

На нашому порталі також є архів офіційних курсів валют. Досить вибрати потрібну дату в спеціальному полі, і відобразяться курси, які були встановлені в той день. Така функція дозволяє самостійно простежити динаміку курсу тієї чи іншої валюти.

Центральний Банк визначає курси не тільки широко поширених долара і євро. На цій сторінці ви знайдете котирування безлічі грошових одиниць на задану дату.