Вітальні листи для рефералів на Seosprint

Залучення рефералів на Seosprint це хороший варіант для віртуального заробітку, але щоб він був прибутковим потрібно всіляко впливати на активність запрошених користувачів.

Конкурси для рефералів і рефбек на Seosprint є не єдиними варіантами активізації користувачів, крім цього ще потрібно складати вітальні листи.

Коли новачок тільки пройшов реєстрацію, у нього напевно залишається багато питань. Якщо він швидко не знайде на них відповіді, швидше за все, незабаром він покине проект.

Щоб цього не допускати, використовуйте вітальні листи для рефералів на Seosprint. З їх допомогою ви на автоматі будете надавати корисну інформацію запрошеним учасникам.

Як створити привітальний лист на Сеоспринт?

Ви можете вказати будь-який текст цього листа і зберегти його в налаштуваннях. Для цього є спеціальний розділ:

Складаючи привітальний лист, використовуйте простий і зрозумілий для новачка мову. Не забудьте пояснити йому, що насамперед потрібно заповнити особисті дані, щоб отримати робочий статус. Без нього на ваш рахунок не будуть зараховуватися гроші з його активності.

Приклад привітального листа для рефералів:

Вітаю тебе мій реферал!
Ти вибрав мою команду для роботи на Seosprint, і з вибором ти не помилився. Я, як твій реферер допоможу тобі в усьому розібратися, і ти можеш звертатися до мене з будь-якими питаннями щодо заробітку з Сеоспринт.
Для початку тобі потрібно отримати статус «Робочого», щоб відкрився повний доступ до функцій сайту. Зробити це не складно, достатньо зайти в «Мої особисті дані» і заповнити всі поля реальними даними. Для виведення грошей на гаманець це теж є необхідністю.
Коли дані будуть заповнені, вирушай в розділ «Виконання завдань» і починай працювати. Чим більше завдань ти зможеш виконати, тим більше грошей з’явиться на твоєму балансі.
Залишилися питання? Тисни «Написати відповідь» (над листом) і звертайся до мене.

Після того, як ви введете текст листа для рефералів новачків, вам потрібно натиснути кнопку «Встановити»:

З цього моменту, залучені користувачі відразу будуть отримувати складене повідомлення. Будьте готові до того, що вам доведеться відповідати на їхні запитання. Так, ви витратите зайвий час, але якщо це допоможе підвищити активність рефералів, то доходи у вас збільшаться.

Якщо ви з якоїсь причини вирішите забрати вітальне повідомлення, то також заходьте у розділ, видаляєте текст і зберігаєте зміни. Намагайтеся допомагати рефералам і частіше спілкуйтеся з ними, адже чим вони активніші, тим більше користі це вам приносить.