Введення і виведення коштів з Wmmail

Зміст

  • Як поповнити рахунок на Wmmail?
    • Як вивести гроші з Wmmail?

Аудиторія користувачів кликового спонсора Wmmail продовжує розширюватися, причому далеко не всі реєструються на цьому сайті для заробітку грошей.


Багато приходять сюди, щоб запустити різного роду накрутки. Саме тому, все більше людей цікавить поповненням і виведенням грошей з популярного поштовика.

Введення і виведення коштів з Wmmail, є простою процедурою, з якою впорається кожен користувач. Перейти у відповідні розділи можна з будь-якої сторінки поштовика. При цьому як поповнення, так і виведення коштів супроводжуються різними особливостями, про них ми і розповімо в цій статті.

Як поповнити рахунок на Wmmail?

Для початку давайте розглянемо процедуру переведення грошей на рахунок свого профілю. Для цього вам потрібно натиснути на відповідний значок в блоці з вашої аватарки:

Після цього відкриється сторінка, де ви зможете вибрати одне із значень або самостійно вказати суму поповнення:

Наступний крок – це вибір способу перекладу грошей. Ви можете безпосередньо поповнити баланс з електронного гаманця, який використовувався при реєстрації. Також, можна виставити рахунок на будь WMID:

Перший спосіб підійде для швидкого перекладу зі свого гаманця. Другим способом теж користуються нерідко, адже за рахунок нього можна виставляти рахунок на будь-який гаманець і після його оплати, на ваш баланс нараховується зазначена сума.

пополнение wmmail

Ось так виглядає рахунок, який приходить на WMID при використанні другого способу поповнення. Досить натиснути «Сплатити» та слідувати інструкціям, щоб виконати переказ коштів. Ви можете користуватися будь-яким з цих варіантів, обидва вони стабільно працюють.

Як вивести гроші з Wmmail?

Виводити кошти з поштовика ще простіше, тут є тільки один варіант. Отримувати гроші можна тільки на гаманці, з яких ви проходили реєстрацію. Щоб зробити це, вирушайте у відповідний розділ:

Там ви побачите дані про вашому балансі, а також форму для введення суми виводу і спеціальну кнопку:

вывод wmmail

Менше 10 центів виводити не можна, також враховуйте комісію. Над кнопкою для виводу ви можете бачити, що максимальна сума для автовиплати становить 10$, вона залежить від рейтингу.

Детальніше про це ми розповідали у статті про миттєві виплати.

Висновок та поповнення коштів на Wmmail не повинен супроводжуватися труднощами, так як інтерфейс сайту продуманий і навряд чи в ньому можна заплутатися. Навіть якщо ви новачок і тільки почали працювати з цією системою, тепер у вас точно не буде проблем, цю інструкцію ви зможете відкрити в будь-який момент.