Вибір брокера бінарних опціонів

Все більше людей починає торгувати бінарними опціонами, але більшість з них приходять до використання цього торгового інструменту випадково.


Вивчаючи який-небудь цікавий матеріал, вони вичитують інформацію про можливості зробити ставки на курс валюти, і навіть не замислюються, що можуть стати жертвами шахраїв.

Звичайно, всіх брокерів називати недобросовісними не можна, є і чесні компанії, але потрібно підійди до вибору серйозно.

Як вибрати брокера бінарних опціонів? Необхідно звернути увагу на кілька важливих факторів. У цій статті ми розповімо про ці фактори, а ви самі зможете оцінити кожного брокера.

Бінарні опціони, якого брокера вибрати?

  • Сертифікати та ліцензії. Досвідчені трейдери, відвідуючи будь-брокерський сервіс, в першу чергу шукають документацію. Це не зайве дію, адже у перевіреного і якісного проекту, обов’язково має бути схвалення ЦРОФР. Розшифровується ця абревіатура як Центр регулювання відносин на фінансових ринках. Іноді великі сервіси не володіють цим документом, але зараховувати їх до шахраям не варто. Якщо вони розташовані за межами країн СНД, їм просто не потрібна ця «папірець». Тому, ліцензія від ЦРОФР є позитивним, але не обов’язковим чинником.
  • Термін існування. Розглядаючи потрібний онлайн сервіс, незалежно від цілей, завжди потрібно звертати увагу на термін його існування. Коли проект працює понад 5 років, можете не сумніватися, що він якісний. Якщо користувачі залишалися обдуреними, про це було б безліч інформації в мережі. Єдиний момент – зазначений вік сервісу на сайті може бути не справжнім, тому шукайте дані про нього самостійно.
  • Обсяг вкладень. На деяких сервісах за бінарним опціонах потрібно вносити величезний депозит і потім ставити значні суми. Для вас це показник солідності? А досвідчені трейдери вважають, що найкраще використовувати бінарні опціони з мінімальними вкладеннями. Як мінімум для новачків це оптимальний варіант, адже поки ти не впевнений, що у тебе вийде повернути свої інвестиції, краще не ризикувати великими грошима.
  • Спосіб виводу. В статті як обманюють на бінарних опціонах, ми розповідали, що шахраї нерідко використовують складні схеми для виведення коштів. Перед тим як скористатися одним з брокерів, уважно вивчіть правила і переконайтеся, що ви легко зможете вивести гроші. Зустрічаються навіть такі проекти, на яких потрібно надати величезний список документів і зібрати серйозну суму для подолання мінімального порогу.
  • Відгуки про брокерів бінарних опціонів. На жаль, зараз відгуки активно накручуються, так як це зробити не складно, а кожен новачок відразу вивчає думку інших людей. Тим не менш, на вивчення відгуків варто витрачати час. Цілком можливо, що в них ви знайдете таку інформацію, яка допоможе вам визначитися з кращим брокером.
  • Якщо ви не хочете самостійно аналізувати безліч брокерів, скористайтеся сервісом Binarium. У Росії ця компанія однією з перших запустила торгівлю бінарними опціонами і за довгі роки роботи, багато переконалися, що брокер чесний.

    На закінчення можна додати, що вам обов’язково потрібно використовувати інтерфейс і перевіряти службу підтримки кожного брокера.

    Тих. підтримка повинна бути оперативною і якісною, а що стосується інтерфейсу, то тут у кожного свої уподобання, найголовніше, щоб він працював стабільно і без помилок, як у Binarium.