Види інформаційного бізнесу

Відношення до інтернет-бізнесу у кожного своє, але ніхто не буде сперечатися, що багато в чому він краще, ніж реальний бізнес.

Звичайно, є певні мінуси, але ж робота, не виходячи з дому, вже доводить зручність ведення справи через інтернет. А крім цього, побудувати онлайн бізнес можна без вкладень.

Не вкладаючи грошей, можна відкрити інформаційний бізнес, де головним «виробником» будете ви самі. Вам потрібно буде виділити якусь інформацію і зайнятись її реалізацією, при цьому у вас буде кілька варіантів організації продажів.

Давайте розглянемо види інформаційного бізнесу, якими ви можете зайнятися.

На чому побудувати інфобізнес?

  • Електронні книги. Найпоширеніший вид товарів в інфобізнес – це книги. Так, книги продовжують купуватися і, якщо ваше видання стане популярним, то можете не сумніватися, що всі наступні книги, будуть також успішно продаватися. Не обов’язково писати «Війну і Мир» на кілька томів, електронна книга може містити 15-30 сторінок, на яких викладено сама суть вузької теми.
  • Відео курси. Відеокурси поступово приходять на зміну електронних книг, так як користувачі вже настільки лінуються, що не можуть провести кілька годин за читанням книги. Записувати відеокурси нелегко, так як крім інформації, доведеться знайти гідне обладнання, а також володіти хорошою дикцією. З іншого боку, такий товар простіше продавати.
  • Аудіо файли. Деяким користувачам набагато зручніше слухати, а не читати і не дивитися. Наприклад, по дорозі на роботу, вони прослуховують якісь лекції або навчаються новим вмінням. Достатньо записати файли на плеєр і можна слухати їх де завгодно, при цьому, не втрачаючи зорового уваги.
  • Вебінари. Проводити вебінари зможуть далеко не все, що для цього потрібні певні навички. Суть такого інфобізнес проста, необхідно придумати оригінальну тему семінару і запросити на нього людей, але ви будете спілкуватися через інтернет. Сучасні технології дозволяють підключитися відразу групі глядачів до одного мовця і при цьому періодично ставити йому запитання. Це дуже зручно для проведення вебінарів.
  • Консалтинг. Ще один варіант заробітку на інформації, при якому ви будете надавати послуги консультанта. Стикаючись з проблемою ніші, в якій у людини немає ніяких знань, йому знадобиться думку професіонала, а саме ви будете виступати в ролі. Специфіку своєї роботи визначайте самі.
  • Інші инфопродукты. Зовсім не обов’язково будувати інфобізнес, на передачі своїх знань. Шаблони сайтів, кисті для Photoshop, исходники векторної графіки – все це відмінний вид електронних товарів, на яких можна побудувати бізнес. Природно, для цього потрібні певні навички, а володіючи ними, ви можете скористатися й усіма іншими видами інформаційного бізнесу.
  • Виділити якийсь один вид онлайн бізнесу неможливо, всі вони мають плюсами і мінусами. Крім цього, вони підходять для різних типів людей, адже комусь простіше провести вебінар, а хтось не може працювати з аудиторією і краще запише відеоролики.

    Вибирайте відповідний вид бізнесу в мережі для себе і починайте діяти.