Вигідна реферальная система на Wmmail

Зміст

  • Прибутковий заробіток на рефералах
    • Скільки я буду заробляти?

Хочете забезпечити собі стабільний дохід з інтернету? Тоді обов’язково задумайтеся над тим, щоб створити велику мережу з рефералами в одному з сервісів з вигідними умовами.


Чим більше рівнів буде реферального мережі і чим вище відсотки відрахувань, тим краще, тому з вибором проекту не поспішайте.

Вигідна реферальная система на Wmmail пропонує унікальні умови для заробітку на залучення нових користувачів. Тільки на цьому поштовику ви зможете будувати мережу з 5 рівнів, а гроші вам будуть нараховуватися практично від будь-яких дій залучених вами учасників.

Прибутковий заробіток на рефералах

Ви можете заманювати людей в цю систему під будь-якими приводами. Функціонал у Wmmail широкий, тому можна запрошувати учасників не тільки для заробітку на перегляді сайтів. Наприклад, ви можете розповідати їм про:

  • магазин статей;
  • цікаві ігри;
  • партнерську програму;
  • ефективну рекламу;
  • безліч прибуткових завдань;
  • рекламу всередині сайту (банери).

Неважливо який трафік ви зможете залучати, за умовами партнерської програми, реферальні відрахування будуть надходити від рекламодавців, працівників та активних гравців.

Скільки я буду заробляти?

В залежності від того, на якому рівні знаходиться реферал, ви будете отримувати різний відсоток відрахувань:

Ось так виглядає таблиця відрахувань, які становлять від 1 до 10%. Сума доходу підсумовується і спрямовується на ваш баланс. Щось типу піраміди, тільки тут немає вкладів і розподілу коштів, що гроші в систему надходять від рекламодавців.

ВАЖЛИВО: відсоток відрахувань з 2,3,4 і 5 рівня, складається тільки від зароблених сум на читанні листів і відвідування сайтів в серфінгу.

Ви навіть не уявляєте, наскільки серйозні суми можна отримувати з розвиненою реферального мережі. Ну а якщо вас це дійсно зацікавило, то обов’язково дізнайтеся, як побудувати реферальну мережу на Wmmail.

Також, радимо слідкувати за щотижневими звітами по доходах, де ми постійно публікуємо скріншоти виплат з Wmmail. Основний дохід виходить саме з добре розвиненою мережі рефералів.