Використання платіжної системи Neteller

Російськомовні користувачі інтернету часто цікавляться зарубіжними платіжними системами, так як при використанні Російських проектів, можуть бути різні обмеження.


Наприклад, не всі ігрові сайти і букмекерські контори приймають Webmoney або Яндекс.Гроші, тому доводиться використовувати інші варіанти.

Використання платіжної системи Neteller – це відмінний варіант для всіх, кому не підходять Рунетовские сервіси. Зареєстрована компанія в Великобританії і працює з 1999 року, тому можете не сумніватися в її стабільності. Орієнтована вона на онлайн казино, роботу з брокерами форекса, букмекерами та іншими проектами.

Платіжна система Neteller

Версія з російською мовою у сайту є, тому проблем з реєстрацією виникнути не повинно, тим не менш, ми зараз вам докладно представимо процес реєстрації, щоб виключити можливі труднощі.

Для початку переходимо на сайт Neteller.com і перемикаємо інтерфейс на російськомовну версію. Після цього переходимо на вкладку з реєстрацією і заповнюємо необхідні поля:

регистрация в neteller

При виборі валюти найкраще вказувати американські долари, так як вона використовується найчастіше і вам не доведеться зайвий раз платити за конвертацію валюти. На наступному кроці вам буде потрібно заповнити більш повну анкету:

Зверніть увагу, всі поля потрібно заповнювати на латиниці, приклад: Alexandr Petrov. Перед тим як направити вас на наступний крок, система нагадає вам, що необхідно запам’ятати відповіді на питання. Після цього ви будете спостерігати дані свого облікового запису:

Тепер залишається відкрити посилання, яка прийшла вам в листі на Email і ви можете авторизуватися на сайті.

Коли пройдете авторизацію, в верхній частині сайту у вас буде наступна напис:

Це означає, що ваш гаманець не верифікований і можливості використання системи Neteller будуть обмеженими. Відразу перейти до верифікації не вийде, потрібно зробити будь поповнення свого гаманця, одним з доступних способів:

Виконавши поповнення, ви зможете верифікувати свій рахунок, щоб виконувати будь-які транзакції.

Для цього потрібно виконати ще дві дії:

Перше – відправка сканованих копій документів, які підтвердять зазначені дані на попередніх кроках, а також доведуть правильність вказаної адреси. Надсилати ці документи потрібно на Email, що ви побачите, натиснувши на пункт.

Другий крок верифікації – це зв’язок по телефону. Платити нічого не потрібно, дзвінок буде входять, оператор лише повторно запитає у вас всі необхідні дані.

Так, реєстрація у Neteller може здатися складним, але ви навряд чи заплутаєтеся, завдяки нашій інструкції.