Виразника або новинний портал

Зміст

  • Новини або Download трафік?
    • Новинний портал краще?

Перечитуючи матеріали на сайтах про заробіток можна помітити, що багато вебмастера радять створювати 2 види майданчиків, це варезникі і новинні портали.

Дійсно, це відмінна ідея для розробки сайту, але перед тим як вибрати підходящий варіант, потрібно уважно оцінити їх переваги.

Виразника або новинний портал, обох типів майданчиків є плюси і мінуси, їх необхідно врахувати в першу чергу. Відразу хотілося б пояснити, що таке виразника – це сайт, на якому розміщуються різні файли для скачування. Це можуть бути не тільки програми, але і фільми, ігри, відеоролики і багато іншого.

Новини або Download трафік?

Переваги варезника очевидні, в інтернеті можна легко знаходити різні файли, які ви будете пропонувати завантажити своїм відвідувачам. Оновлювати такі ресурси можна не часто, так як деякі програми та ігри, які можуть бути актуальні кілька років.

Достатньо лише залити їх на хостинг або в хмарне сховище, скласти грамотне опис і стабільно отримувати трафік.

Мінуси у варезников теж є і в першу чергу вони пов’язані з авторськими правами. Справа в тому, що надаючи можливість скачування чужих програм, фільмів, ігор та інших файлів, на вас можуть написати скаргу і пошукові системи швидко додадуть сайт під фільтри.

Дану проблему більшість людей вирішують за рахунок створення двох сайтів, перший використовується для залучення трафіку, а другий для скачування файлів. Причому той, який встановлюється для скачування, розміщується на виділеному сервері іншої країни, де немає заборони на поширення чужих електронних товарів.

Новинний портал краще?

Відкрити сайт з новинами набагато простіше, адже зробити це можна на звичайному хостингу і без особливих трудових витрат. За основу можна взяти будь-шаблон звичайного блогу і трохи його модернізувати. Що стосується пошуку інформації, то тут теж проблем немає, досить вибрати декілька постійних джерел і просто рерайтить новини.

Супроводжуючи новинний ресурс, доведеться витрачати масу часу на його наповнення, адже його відвідувачі хочуть постійно отримувати актуальну інформацію. Для цього потрібно залучити рерайтерів. Якщо ви вирішите цим зайнятися, радимо шукати рерайтерів на біржах Etxt і Advego.

Доходи з різних типів майданчиків можуть бути однакові, все залежить від того, наскільки грамотно ви будете працювати над майданчиком, і якими способами монетизації користуватися. В цілому, обидві ідеї хороші, але для їх реалізації доведеться долати бар’єри, але без праці не вийде відкрити не одного гідного проекту.