Висновок на Payeer в Wmmail

Аудиторія букса Wmmail збільшується з кожним днем, а адміністрація цього сайту робить все, щоб зробити сервіс зручним.

Не так давно було додано поповнення на Wmmail через Payeer. Ця новина стала позитивною для багатьох, але ще більше це викликало хвилю питань, пов’язаних з розширенням варіантів для виводу.


Висновок на Payeer в Wmmail став доступним з 4 квітня 2016 року. Тепер можна виводити все, що вдалося заробити на нову платіжну систему.

Є деякі обмеження, але вони незначні, тому в цілому, люди залишилися задоволені нововведеннями. Крім цього, тепер можна отримувати виплати в рублях, за актуальним курсом національного банку.

Як вивести гроші з Wmmail на Payeer?

Спочатку хотілося б трохи розповісти про саму платіжній системі. Вона дуже зручна і багато їй користуються як обмінником.

Реєстрація гаманця займе пару хвилин, а після цього можна буде отримувати і відправляти гроші на інші гаманці або навіть банківські карти. Є багато інших корисних функцій Payeer, тому створити тут рахунок повинен кожен.

Скористатися новою функцією виведення на Wmmail може кожен користувач з рейтингом від 20 і перевіреним WMID. Якщо WMID не перевірений, то замовляти виплати на Payeer можна від 50 рейтингу (від 0.5$ до 1$).

Першим ділом потрібно зайти в особисті дані і вказати номер рахунку:

Після вводу номера рахунка, потрібно ввести PIN-код. Будьте уважні, змінити ці дані потім не вийде. Мінімалка для виведення залишається незмінною – 10 центів. На гаманець приходить сума, менше на 1%.

Доступні суми для виводу залежать від рейтингу в системі, їх ви побачите на сторінці виводу:

Варто відзначити, що на висновок ставляться тільки ті гроші, які ви безпосередньо заробили. Не враховуються суми поповнення і кошти, зароблені за останні 5 днів. Поки максимальна сума виплати 10$, але її можуть підвищити.

Самий прибутковий спосіб заробітку на цьому поштовику – використання партнерської програми. Якщо ви їм користуєтеся, то вам знадобиться інформація про те, як підвищити активність рефералів на Wmmail.

На жаль, в найближчому майбутньому не планується додавати нові способи виведення, але підключення платіжної системи Payeer знімає цю необхідність.

Наприклад, якщо вам потрібно отримати QIWI або Яндекс.Гроші, ви можете перевести їх новим способом виведення, а потім обміняти на інші електронні гроші.