Висновок вебмані на карту Ощадбанку

Зароблені в мережі гроші можна не тільки витрачати всередині мережі, вони легко переводяться на банківські картки.


Зокрема компанія Webmoney надає можливість своїм клієнтам, прикріплювати карту до електронного гаманця, а як провести такий обмін, ми розповідали у статті «Висновок Webmoney на карту».

Процедура прикріплення карти займає деякий час, так і для разових платежів, немає сенсу все це робити. Згідно зі статистикою, багато користувачів хочуть дізнатися більше про виведення вебмані на карту Ощадбанку, тому ми вирішили скласти інструкцію, де докладно опишемо, що для цього потрібно зробити.

Інструкція щодо виведення вебмані на Ощадбанк

У вас не вийде переводити кошти, поки не отримаєте формальний атестат і завантажені дані (паспорт і ІПН) не пройдуть перевірку. Отримання формального атестата займе не так багато часу, єдине, що вам доведеться почекати кілька днів, поки модератори перевірять відповідність введеної інформації з паспортними даними.

Даний тип атестаційного документа доведеться отримувати у будь-якому випадку, так як зараз вийшов закон, що забороняє анонімні переклади. Коли ви виконаєте необхідні дії, зможете переводити вебмані на Ощадбанк. Прив’язувати карту не обов’язково, обмінники зараз виводять гроші і без цього.

Дані з атестата повинні бути відкритими і повністю збігатися з даними, за яким оформлялася карта. Тобто виведення вебмані на Ощадбанк, можна зробити лише між своїми рахунками (на карти третіх осіб, переклади заборонені).

Найпростіший спосіб знайти підходящий обмінний сервіс – це скористатися моніторингом BestChange. За допомогою цієї системи, ви не тільки швидко знайдете обмінник, але і зможете вибрати найвигідніший курс (на перших позиціях):

Для прикладу, ми обрали перший обмінний пункт з отриманого списку.

Щоб відправити гроші, необхідно заповнити форму:

Тут вказується вся необхідна інформація, а також дані про комісії і подається сума зарахування. У правилах обмінника написано наступне:

Це чергове нагадування, що вивести Webmoney на чужу картку не можна. Конкретно цей обмінник самостійно звіряє відповідність даних. Приблизно такі ж правила ви знайдете на всіх інших обмінних пунктах, такий закон в нашій країні.

Можливо, у вас немає карти Ощадбанку, в такому випадку ви можете скористатися іншими способами виведення, наприклад, поштовим переказом або використовувати картку іншого банку.

Виконати виведення вебмані на карту Ощадбанку не складно, але спочатку доведеться оформити цю картку. З цим проблем немає, відправляйтеся в будь-філію та за 50-100 рублів для вас випустять звичайну «зарплатну картку, щоб ви змогли виводити на неї електронну валюту.