Висновок Webmoney на карту VISA або MasterCard

Зміст

  • Як вивести Webmoney на карту без прив’язки?
    • Webmoney виведення коштів на картку

З усіх видів електронних грошей, найчастіше в Рунеті використовується Webmoney. Не складно здогадатися, чому цей сервіс так популярний.


Він володіє високим рівнем безпеки, тому до нього підключені майже всі сучасні проекти. Якщо відкрити гаманець Webmoney, можна користуватися будь-яким сайтом (введення і виведення коштів).

Але у користувачів цієї платіжки залишається одна проблема – це труднощі при виведенні грошей.

Висновок Webmoney на карту VISA або MasterCard вимагає додаткової прив’язки. Як її пройти ми вже розповідали у статті виведення Webmoney на карту. А зараз ми розповімо, як можна вивести вебмані на карту без прив’язки.

Як вивести Webmoney на карту без прив’язки?

Першим ділом зайдіть на BestChange і виберіть переклад на потрібну вам карту, щоб знайти кілька обмінників з вигідними курсами:

Цілком можливо, що на деяких обмінниках не потрібно прив’язка карти. Трапляється це рідко, але треба спробувати, так як тут ви знайдете найбільш вигідні умови для виводу. Якщо не хочеться втрачати час, і ви готові оплатити комісію, то використовувати другий спосіб.

Webmoney виведення коштів на картку

Щоб використовувати висновок Webmoney на банківську карту, перейдіть на сайт aobmen.ru. Це спеціальний сервіс, яким можуть скористатися власники формальних атестатів з завантаженими копіями документів:

Як бачите, зараз тут не потрібна прив’язка до гаманця, тому можна легко перевести гроші. Для цього вам запропонують ось такий інтерфейс:

Потрібно пройти 3 кроки – вибрати тип карти і вказати суму, заповнити необхідну інформацію і провести платіж. Гроші відправляються на рахунок в Webmoney, а після цього з резерву переводять кошти на карту. Комісія залежить від типу картки:

Може бути це шахраї? Номер WMID цього сервісу було зареєстровано більше 7 років тому, а також він доданий у Megastock, тому система Webmoney дозволяє виконувати функцію виведення грошей.

Якщо на вашому гаманці зібралася пристойна сума, подумайте не тільки про виведення коштів, але і про вкладення в інтернеті. Ви можете непогано заробити на інвестиціях завдяки економічним ігор Taxi Money, Golden Birds або Fermasosedi. Також радимо вам дізнатися, куди вкласти невеликі гроші.