Висновок Webmoney на карту

Гаманці Webmoney активно використовуються для управління електронними грошима в Рунеті. З їх допомогою користувачі роблять покупки, погашають кредити, оплачують мобільний зв’язок і навіть заробляють в мережі.

На нашому блозі представлено безліч способів заробітку, якщо ними активно користуватися, то можна заробляти пристойні гроші. Природно, коли ви наберете солідну суму на електронному гаманці, у вас з’явиться бажання вивести ці гроші, а як показує практика, новачки вважають, що висновок Webmoney на карту – це дуже складний процес.

Як вивести Webmoney на карту?

Насправді, висновок Webmoney на карту зробити не так складно, менше ніж за годину ви зможете виконати всі необхідні дії, а ми постараємося вам докладно пояснити, як це зробити, а також розповімо, як вигідно виводити гроші.

Щоб у вас з’явилася можливість виводити гроші з Webmoney, обов’язково потрібно отримати формальний атестат. Отримати його не складно, достатньо надати платіжній системі скани документів (паспорт та ІПН).

Якщо ви хочете приступити до отримання атестата, перейдіть на офіційний сайт Webmoney.ru:

На зображенні ми виділили кнопку, після переходу за якою, ви зможете приступити до оформлення атестата. Після того, як ви заповните необхідну форму (вказуйте реальні дані), вам потрібно завантажити скани документів:

Через пару днів ваші документи будуть перевірені, доведеться почекати. Коли документи будуть перевірені, навпроти них з’являться зелені галочки, це означає, що можна приступати до прив’язки карти.

Для цього вам потрібно перейти за цим посиланням і заповнити реквізити вашого банку, а також вказати номер рахунку. Якщо ви не знаєте дані свого банку, то їх ви можете дізнатися ні офіційному сайті банку або отримати у співробітника банку при особистому відвідуванні.

Щоб вам було простіше, можете користуватися прикладом заповнення форми. Так, процес налаштування виводу грошей не простий, але інших варіантів немає, а виконавши його один раз, ви завжди зможете легко виводити Webmoney на карту.

Коли карта буде прикріплена до вашого рахунку (перевірка займає приблизно 2 дні), ви зможете безпосередньо виводити гроші. На цьому моменті хотілося б звернути вашу увагу, що за переказ грошей знімається комісія, її можна скоротити за рахунок використання обмінників.

Найкращі і перевірені обменики, це Obmenka.ws і Vmex. Через Обмінки зручно користуватися перекладами з Яндекс.Грошей або QIWI, а через Vmex можна виводити гроші на картки різних банків (Приват 24, Ощадбанк і так далі).

У пошуках самого вигідного курсу для обміну валюти (валюта обмінюється при виведенні), можете скористатися сервісом BestChange. На цьому сайті в режимі реального часу проводиться моніторинг курсів. Наприклад, можна легко знайти вигідний курс для обміну WMZ на карту Приват Банку:

вывод вебмани на приват

На зображенні ви можете бачити, що знайти курси обміну можна практично для всіх банків (на зображенні не повний список банків). Відстежуючи найбільш вигідні курси, ви зможете виводити гроші з мінімальними комісіями, а це дуже важливо при виведенні великих сум.