Виведення грошей з Webtransfer-finance

Зміст

  • Як вивести гроші з Webtransfer-finance?
    • Як додати платіжні реквізити на Webtransfer-finance?

Сидячи удома перед комп’ютером, можна непогано прокручувати свої гроші, навіть якщо немає свого сайту або знань в області Форекса.


Вже давно з’явилися якісні сервіси, наприклад, ви можете видавати кредити іншим користувачам під проценти і тим самим заробляти, а щоб не зіткнутися з проблемами повернення коштів, використовуйте перевірені проекти.

Виведення грошей з Webtransfer-finance – тема сьогоднішнього посту, так як з цього сервісу зовсім недавно прийшла виплата.

Тепер можна з упевненістю сказати, що заробіток на кредити з Webtransfer-finance це прибуткова справа, а найголовніше, що за рахунок стартового бонусу в 50$ ви зможете в усьому розібратися і навіть трохи заробити.

Як вивести гроші з Webtransfer-finance?

Щоб отримати виплату з даного сайту, необхідно набрати на балансі більше 50$. Після цього переходьте в свій гаманець і відкриваєте вкладку «Висновок»:

Після цього необхідно заповнити форму, яка з’явиться на сторінці:

Тут вам потрібно вказати суму понад 50$ і вибрати платіжну систему. Функцією прискореного виведення можна і не користуватися, гроші приходять протягом 3х днів (на мапу протягом 7 днів). Після натискання «Оформити», з’являється повідомлення:

Тепер необхідно чекати, поки надійде виплата. Для її отримання ми використовували Payeer, гроші прийшли швидко:

Webtransfer-finance

Як бачите, система платить і це ще одна причина почати з нею заробляти. Крім доходу з відсотків за виданими кредитами, можна непогано заробляти на рефералах, в нашому випадку це був основний спосіб отримання прибутку.

Як додати платіжні реквізити на Webtransfer-finance?

Багато користувачі цікавляться, як додати номери електронних гаманців або банківських карт для отримання виплат. Окремої сторінки в налаштуваннях для цього немає, тому вам потрібно зайти в налаштування профілю, прокрутити сторінку вниз і натиснути далі:

На наступній сторінці відкриються поля для вводу адреси, а під ними можна заповнити платіжні реквізити:

Способів виведення коштів тут багато, тому ви точно знайдете те, що вам зручніше використовувати.

Відмінна альтернатива заробітку на кредитах, для вигідних вкладень в інтернеті, це гра з виведенням грошей.

Годі сумніватися у можливості інтернет-заробітку, зараз створено настільки багато різних сервісів, де можна безпечно вкладати гроші, що можна перетворити їх в основне джерело доходів.

Сподіваємося, що стаття про виведення грошей з Webtransfer-finance довела вам це і тепер у вас не залишиться сумнівів, чи варто вкладати сюди свої гроші.