Wowapp – месенджер для заробітку грошей

Зміст

 • Реєстрація Wowapp
  • Як заробити на Wowapp?

Для заробітку в інтернеті створюється все більше цікавих проектів. До того ж, зараз актуально пропонувати людям додатковий заробіток навіть на тих сайтах, які для цього не створені.


Розробники програми, про яку ми вам зараз розповімо, вирішили заохочувати своїх клієнтів грошовими винагородами.

Wowapp – месенджер для заробітку грошей, аналог Skype і Viber, відповідний для будь-яких пристроїв. Додатки і програми встановлюються в будь-яку операційну систему.

Зручно спілкуватися з іншими користувачами і робити дзвінки. Міжнародні дзвінки тут за вигідними тарифами та 10% від витрачених грошей повертається на баланс.

Реєстрація Wowapp

Спочатку ми розповімо вам, як зареєструватися в системі. У прикладі ми скористаємося версією програми для Windows. Все гранично просто, тому і на мобільні пристрої ви без проблем завантажити додаток.

Новачкам нагоді інструкція по реєстрації та завантаження Wowapp:

 • Спочатку заходимо на офіційний сайт Wowapp, тиснемо кнопку реєстрація (в центрі) і заповнюємо форму:
 • Програма автоматично завантажується на ПК, але також пропонуються й інші версії софта:
 • Після установки програми на комп’ютер, необхідно виконати вхід:
 • Перші налаштування, це параметри динаміків, мікрофону та вебкамери:
 • Далі потрібно вказати особисті дані (прізвище, ім’я, вік, стать):
 • Заключний етап реєстрації, це додати фотографії профілю:
 • Програма встановлена, ви можете додавати контакти і спілкуватися з іншими користувачами. Відгуки Wowapp тільки позитивні, месенджер якісний і в ньому є багато корисних функцій. Крім дзвінків закордон, можна передавати файли, займатися благодійністю і багато іншого.

  Як заробити на Wowapp?

  В месенджері показується реклама всім користувачам, адміністрація ділиться прибутком, отриманої з рекламодавців. Щоб на баланс надходили відрахування, треба включити функцію Ad Me в налаштуваннях.

  Зайдіть на сайт, авторизуйтеся і перейдіть у відповідний розділ:

  Функція оплачуваної реклами підключається окремо для всіх версій програми. Переконайтеся, що вона включена або перетягніть бігунок в режим «Вкл»:

  Як бачите, відсоток відрахувань від витрачених рекламодавцями грошей, сильно відрізняється. Спочатку проект створювався під мобільні пристрої, тому додаток приносить 70% саме мобільним користувачам. Крім цього, в системі працює партнерська програма:

  Залучати нових учасників можна будь-якими способами, відправляючи листи по Email, роблячи репости в соціальних мережах або просто використовуючи реферальне посилання. Зручно, що можна налаштувати персональну сторінку на свій розсуд:

  Отримані на проекті гроші нараховуються у вигляді внутрішньої валюти WowCoin. Їх можна виводити кількома способами (курс 100 WC = 1$):

  На рекламі точно не заробити багато грошей, тому основні зусилля краще докласти для розвитку мережі партнерів.

  Застосовуйте способи набору рефералів, рекламуйте програму і програму при кожній можливості.

  Скачати безкоштовно Wowapp для комп’ютера або будь-якого іншого пристрою зможе кожен новачок.

  Спробуйте заробити з серйозним проектом, він тільки набирає обертів, тому ви точно знайдете людей, готових тут зареєструватися. До того ж додатковий контакт для зв’язку зайвим не буде.