Як аналізувати футбол для ставок?

Початківці користувачі букмекерських контор постійно допускають помилки. Наскільки продуманою була б стратегія, завжди треба заглядати в статистику, стежити за новинами і перевіряти різні дані.


Є категорія беттеров, які відносяться до ставок, як до азартної гри, вони розраховують тільки на удачу, це не правильно.

Як аналізувати футбол для ставок? Поки ви не навчитеся будувати прогнози, спираючись на важливі дані, збільшити свій банк не вийде.

Крім того, що багато хто нічого не перевіряють, є й ті, хто надає велике значення не важливим факторам і навпаки, залишає без уваги, найважливіше.

5 важливих моментів при аналізі футболу

Добре, якщо ви вже знайшли для себе багато різних сайтів, які допомагають будувати прогнози. Про безкоштовні прогнози на спорт ми вже розповідали, корисна інформація в мережі з’являється постійно, їй потрібно користуватися.

Але і без своєї думки нічого не вийде, а щоб ви змогли правильно аналізувати матчі, пам’ятайте про найбільш важливих моментах:

  • Насамперед необхідно подивитися загальну турнірну таблицю, вона представляється на багатьох сайтах. Залежно від обраної стратегії та інших моментів, потрібно оцінювати різні дані.
  • Далі потрібно визначити лідерів турніру (явних фаворитів). Ідеальну ситуацію для ставки отримує беттер, якщо один з лідерів програв кілька ігор поспіль. Пов’язано це може бути з різними причинами, починаючи з травм деяких гравців, закінчуючи сезонним спадом. Надовго в аутсайдерах лідери не затримуються, тому в наступних іграх вони обов’язково повинні виграти. Головне визначити реальні причини поразок, можливо, в цьому турнірі фаворит так і залишиться внизу таблиці.
  • У турнірах з футболу нерідко трапляється так, що команда програє з великим відривом. Одна справа, якщо це аутсайдер, слабка команда. Інша справа, якщо це лідер або хоча б середнячок. Для них це ганьба, тому вони точно захочуть відігратися, мотивація команди буде на висоті. Якщо ви побачите, як з розгромом виграли сильну команду, та ще й вона грала на чужому полі, а наступна гра належить «дому», сміливо робіть на неї ставку.
  • Далі аналізується інформація про майбутню подію. Враховувати потрібно все, починаючи з розташування гравців на полі, закінчуючи погонними умовами і формою кожного члена команди. Пам’ятайте, що на своєму полі гравці грають краще, після декількох поразок, сильний склад буде намагатися підтягти кількість очок. Також часто трапляється, що при зустрічі команд, що займають наступні місця в турнірній таблиці, та, що була нижче, прикладає максимум зусиль, щоб обійти конкурента.
  • Перед тим як відкрити ставку, обов’язково перевірте коефіцієнти і почитайте думку професіоналів на різних форумах. Прогнози, побудовані виключно на сухою статистикою, часто залишаються безуспішними, тому просто необхідно застосовувати аналіз і пам’ятати про закономірності. Деякі з них перетворилися в правила ставок.
  • Не намагайтеся аналізувати футбол загалом, вибирайте конкретний турнір і по ньому будуйте прогнози. Команди можуть по-різному грати в різних чемпіонатах і це потрібно враховувати.

    Пам’ятайте, робити ставки в інтернеті можна тільки через кращі букмекерські контори. У них є ліцензії, щоб відкрито працювати в Росії.

    Аналіз, прогнозування, перевірка статистики – все це допомагає беттеру розібратися, коли потрібно відкривати ставку. Підходьте до кожного матчу індивідуально, тільки так можна домогтися високої точності.