Як читати чужі повідомлення Вконтакті?

Щодня користувачі соціальних мереж хочуть отримати доступ до листування інших людей і шукають доступні способи.


Адміністрація будь-якого сайту піклується про конфіденційність інформації, тому обійти захист досить складно. Тим не менш, шанс подивитися чужу листування є.

Як читати чужі повідомлення Вконтакті? Постійний злом акаунтів в соц. мережах позначився на рівні безпеки.

Адміністрація великих сайтів детально пропрацювала код, тому тільки професіонали здатні знайти «дірку», для отримання доступу до чужого профілю. Вам доведеться діяти хитріше, хакерські навички не потрібні.

Читаємо чужі повідомлення Вконтакте

Зараз активно поширюються програми, якими нібито можна зламати профілі, але це все обман.

Єдиний кого зламають через цей софт ви, так як разом з програмою завантажується вірус, а іноді в ній потрібно вказати власний логін та пароль. Навіть не намагайтеся знайти такі утиліти, їх не існує.

Також зараз працюють сервіси по злому акаунтів, що є ще одним лохотроном. Може бути, деякі і вміють це робити, але праць на це витрачається дуже багато, та й справа це підсудна, тому навряд чи досвідчений хакер став би «світитися» і всім підряд пропонувати свої послуги.

Не вірте відгуків про програми та сайтах, їх легко накручують за допомогою таких систем як Qcomment або Wmmail.

Простих способів отримати доступ до чужого листуванні не існує, тому доведеться використовувати один з наступних варіантів:

1. Підбір пароля. Першим ділом потрібно спробувати вгадати пароль, адже люди часто використовують свої дати народження, поширені комбінації (123456 або qwerty). Нерідко беруться цифри з номер телефону або прописуються імена латинськими літерами.

Можете пошукати програми з підбору пароля, але пам’ятайте, що при частих спроби входу в профіль, вас можуть заблокувати, тому потрібно використовувати сторонні IP адреси. З цим вам допоможе програма GatherProxy Scraper.

2. Фішинг. Другий спосіб найбільш складний, оскільки його зможуть використовувати лише ті люди, які хоч трохи розбираються в створенні сайтів.

Потрібно зареєструвати домен, схожий на Вконтакте і створити копію сайту. Для отримання даних потрібна лише головна сторінка соц. мережі, її можна легко зберегти на комп’ютер:

Після цього, створюєте аналогічний сайт на хостингу і заманиваете людини на сайт. У коді потрібно внести деякі зміни, щоб зберігалися введені логіни і паролі, а коли людина натискає «Увійти», його автоматично перенаправляло на офіційний сайт і він нічого не помічав.

3. Пароль у браузері. Якщо є можливість зайти до людини в гості і скористатися комп’ютером, ви зможете дізнатися пароль від сторінки. Зробити це легко, якщо дані збережені в браузері (а зберігає їх кожен другий користувач).

Коли відкриєте браузер, відкривайте налаштування і переходьте до настроювання паролів:

Після цього відкриється вікно, в якому будуть представлені всі логіни і паролі, збережені на комп’ютері. У формі пошуку введіть Vk і побачите всю необхідну інформацію:

Переписуйте, надсилайте собі поштою, фотографуйте, запам’ятовуйте. Ви дізнаєтеся логін і пароль від сторінки, тому легко зможете на неї увійти.

У налаштуваннях користувач може дізнатися IP з якого відвідували його профіль. Вас можуть обчислити, якщо ви простий зайдете зі свого комп’ютера, тому дізнайтеся, як зайти через інший IP.

Чарівних кнопок для читання листування іншої людини не існує, тому вам доведеться користуватися одним із цих способів. Найголовніше не вірте людям, які пропонують зломи і, ні за що не платите за такі послуги.