Як дізнатися ID Вконтакті?

Зміст

  • Дізнатися ID людину не складно Вконтакте
    • Як дізнатися IP по ID Вконтакті?

Соціальні мережі відкрили нам масу нових можливостей. Тепер можна швидко знайти людину Вконтакте, слухати музику онлайн, публікувати будь-які записи, спілкуватися з користувачами і багато іншого.


Функцій на великих сайтах багато, тому і з’являються різні питання щодо їх використання.

Як дізнатися ID Вконтакті? Частий питання новачків. Що таке ID? Це унікальний номер сторінки, він автоматично видається кожному профілю (групі, паблику).

Іноді ID потрібен для швидкого пошуку, іноді для додавання в чорний список Вконтакте, а іноді для накрутки або подання прикладу.

Дізнатися ID людину не складно Вконтакте

Унікальний номер сторінок ніяк не ховається, тому дізнатися його можна легко.

Ось декілька простих способів:

1. Подивіться в адресний рядок, там представлений ID користувача Вконтакте:

2. Якщо в адресному рядку не цифри, а букви, тоді ви можете перейти на його стіну, натиснувши на всі записи:

У рядку також відкриється адресу, де буде представлений ID сторінки:

3. Якщо попередні способи вам не підходять, відкрийте діалог з користувачем і в адресному рядку з’явиться номер його запису:

Одним з цих способів ви точно зможете дізнатися ID людини Вконтакте і незалежно від цілей, скористатися цим.

Як дізнатися IP по ID Вконтакті?

Багато хто цікавиться, чи можна дізнатись IP адресу на сторінці Вконтакті. Зробити це можна, але не так просто.

Коли людина заходить на сайт, його дані записуються в статистику, але ВК такі дані закриває. Зламати їх базу даних не реально, тому найпростіше скористатися сайтом Iplogger.ru.

На ньому пропонується безкоштовно створити порожню сторінку, щоб зібрати інформацію про відвідувача. Ваше завдання, відправити спеціальну посилання людині і дочекатися, поки він з нею перейде. Коли зайдете на сайт, знайдіть кнопку для нової генерації сторінки:

Після цього ви отримаєте коротку посилання, на яку і доведеться заманити людину:

Як ви це зробите, вирішувати тільки вам. Можете спробувати познайомитися, запропонувати роботу, сказати, що ви по оголошенню і так далі. Загалом, придумайте що завгодно, а щоб вас не розкусили, купіть профіль на Buyaccss або використовуйте фейковую сторінку.

На сторінці з посиланням є кнопка «Перегляд статистики», тисніть на неї після відправки посилання людині і якщо він по ній перейде, ви дізнаєтеся його IP:

Як бачите, визначається не тільки мережеву адресу, але і місто. Якщо пощастить, то ви навіть можете дізнатися адресу, по якому використовується IP. Для цього зайдіть на wwhois.ru/ip.php та введіть отримані дані:

Ось таким не хитрим способом можна не тільки знайти ID, але і визначити, де знаходиться користувач Вконтакте. Найскладніше, це заманити його на сторонній сайт, але якщо проявити фантазію, то ви точно зацікавите його в переході по посиланню і тоді, його дані будуть у вас.

Ви знаєте, що можна видалити листування Вконтакте повністю, всього за пару хвилин.

Не багатьом відомо, що є корисні сервіси, через які можна отримувати різну інформацію.

У цій статті представлена лише верхівка айсберга, до того ж технології розвиваються і зараз можна відстежити кого завгодно, не кажучи вже про те, щоб отримати про людину різну інформацію.