Як дізнатися свою адресу електронної пошти?

Досвідчені користувачі інтернету іноді сміються над простими питаннями новачків, хоча вони можуть стикатися з низкою проблем.


Після реєстрації електронної пошти, якщо не активно нею користуватися, можна просто забути адресу Email. Добре, що перевірити його можна кількома способами.

Як дізнатися свою адресу електронної пошти? У цій статті ми представимо вам кілька способів нагадати собі цю інформацію. Чим активніше ви користувалися Email, тим простіше буде згадати адресу.

Забув адресу електронної пошти, як дізнатися?

Найпростіший спосіб нагадати собі адресу електронної пошти зв’язатися зі знайомими, які отримували від вас листа або відправляли їх.

В історії їх листів повинні зберегтися дані, але що робити, якщо ти не обмінювався з друзями повідомленнями? Ось декілька варіантів:

 • Можливо, у вас залишився доступ до пошти, так як ви з неї не виходили. В такому випадку все дуже просто. Потрібно лише зайти на Email (або той поштовий сервіс, яким ви користуєтеся), де буде представлений адресу:

 • Як дізнатися адресу електронної пошти в Яндексі? Використовуйте всі представлені методи або просто увійдіть у свою пошту і у верхньому лівому куті побачите потрібну інформацію.

 • Ще одна корисна функція в браузерах – це автоматичне заповнення форм. Якщо вона підключена у вас, то при переході на різні сайти, будуть видаватися підказки. Досить натиснути на рядок для введення Email (не обов’язково використовувати сервіс пошти):
 • Якщо ви користуєтеся Google Chrome, то подивіться всі збережені паролі через налаштування. Справа в тому, що при їх збереженні, додається і адресу електронної пошти. Для цього перейдіть на chrome://settings/passwords і подивіться, чи є в списку ваша пошта, збережена для яких-небудь сайтів:
 • Майже на кожному сайті для реєстрації потрібно адресу електронної пошти, який потім прописується в профілі. Використовуйте це, заходьте на сайти, від яких ви пам’ятаєте логін і пароль, після чого перейдіть в налаштування. Приміром, на Однокласники можна зайти в налаштування (під аватаркою) і там подивитися Email:
 • В кожному поштовому сервісі є функція відновлення пароля. Через неї можна нагадати і адресу Email. Це найкращий спосіб, щоб довідатися адресу електронної пошти за номером телефону:
 • Можливо, адресу вашої пошти доступний в пошуку Google, тому переходьте в пошукову систему і вводите свої дані. Вводьте якомога більше інформації, щоб пошук був точним. Також, додайте до нього слово Email:
 • Якщо ви користуєтеся сучасним смартфоном на Android і вже пройшли там авторизацію, то в налаштуваннях повинен бути підключений ваш акаунт Google. Відкрийте його і ви побачите адресу пошти на Gmail:
 • Хоча б один з цих способів має стати вам у пригоді, а якщо нічого не вийде, пишіть в технічну підтримку того сервісу пошти, в якому ви зареєстровані. Співробітники допоможуть вам вирішити проблему, хоча набагато простіше завести нову пошту (бажано на Gmail).

  Дізнайтеся, як зламують через Email і будьте обережні, шахраї в інтернеті постійно намагаються заволодіти чужою поштою.

  Тепер ви знаєте, як дізнатися адресу електронної пошти на Мэйле і інших популярних сервісах. Краще підстрахуватися від подібних випадків і записати адресу на звичайному аркуші паперу. Навіть якщо забудете пароль, буде легше відновити, ніж згадати пошту.