Як дізнатися WMID за номером гаманця?

Використовуючи віртуальну комерцію, ви обов’язково повинні були чути про проект Webmoney, є лідируючим в Рунеті (ніша електронних плетежей).


З урахуванням популярності компанії, а також величезного функціоналу, який надається учасникам, новачкам доводиться вивчати багато інформації, щоб навчитися користуватися гаманцями.

Бувають ситуації, при яких потрібно дізнатися трохи більше про те, хто отримує переказ коштів (наприклад, при співпраці не з сервісом, а з приватною особою). У процесі бесіди ви можете з’ясувати номер гаманця користувача, а за нього можна отримати додаткову інформацію, зазначену у його профілі.

Перевірка даних по Webmoney гаманців

WMID – ідентифікатор користувача (унікальний айді), який можна дізнатися, розташовуючи номером гаманця (будь-якої валюти). Як дізнатися WMID за номером гаманця Вебмані? Досить використовувати спеціальний функціонал (посилання).

Скористатися ним не складно, виконавши перехід за посиланням, введіть номер рахунку:

Натиснувши «Знайти» вам відкривається доступ до частини даних, а також вам представляється WMID користувача.

Використовуючи такий функціонал, ви побачите інформацію про тип атестата користувача, термін його існування, контактні дані, місцезнаходження (неможливо приховати місто), а також буде можливість ознайомитися з історією атестації.

Крім цього, тут подаються відгуки та претензії, з їх допомогою легко переконатися в чесності власника гаманця. Частина інформації може бути прихована, більшість користувачів навмисно закривають її, щоб захистити електронний рахунок.