Як ховати партнерські посилання?

Активно використовуючи заробіток на партнерських програмах, доводиться постійно залучати величезну кількість користувачів в різні системи.


Щоб сервіси визначали, що саме ви запрошуєте клієнтів, вам буде потрібно використовувати спеціальні посилання, а деякі користувачі навмисно виділяють лише основну частину, тим самим виконуючи прямий перехід на сайт.

Як ховати партнерські посилання? Для цього є кілька хороших способів, якими обов’язково повинен користуватися кожен, хто працює з партнерками. Пояснити причину відмови від переходу з партнерськими посиланнями складно, деякі просто не хочуть приносити комусь вигоду, тому їх треба позбавляти цієї можливості.

Правильне приховування посилань

1. Укорочення посилань.
Це найпростіший спосіб приховати всі посилання. З допомогою спеціальних сайтів можна скоротити посилання і після цього передавати їх іншим користувачам або встановлювати на своєму ресурсі. На сторінці де і як скорочувати посилання ми вже розповідали більш докладно про це варіанті, а також представляли кращі сервіси.

2. Сторінка з перенаправленням.
Для своїх сайтів ви можете створити скільки завгодно сторінок з редиректами, які будуть направляти користувачів на необхідні URL адреси. Код сторінки з автоматичним переходом не великий:

Додаєте в нього свої партнерські посилання і після цього у статтях посилаєтеся на цю сторінку. Користувач виконує внутрішній перехід по вашому сайту і на автоматі направляється по вашому партнерському посиланню.

3. Приховування посилання при наведенні курсору.
Деякі користувачі вважають, що приховати партнерську посилання можна за рахунок анкорів. Так, це один з варіантів, але якщо користувач наведе курсор на анкор, йому буде представлений повний адресу. Як це виправити? Стандартна форма анкора виглядає так:

Стандартний код для додавання посилань захованих під анкор, необхідно змінити на наступну форму:

Це не хитрий трюк допоможе вам приховувати повну адресу і користувач не дізнається, куди саме він попрямує при переході.

Про те, чи варто добре приховувати партнерські посилання, ведеться безліч розмов, деякі вебмастера навіть стверджують, що краще навмисно вказувати на наявність реф. посилання (прописується в дужках). Робити це чи ні, вирішувати вам, на закінчення хотілося б нагадати про ще одну хитрість.

При додаванні партнерської посилання вказуйте звичайний адресу сайту і використовувати його в якості анкора для своїх посилань, більшість користувачів можуть навіть не помітити, що перейшли на сайт не за прямою адресою.