Як інваліду заробити в інтернеті?

Людям з обмеженими можливостями набагато складніше знайти хорошу роботу, а ще складніше виконувати її, адже одна дорога до офісу може стати серйозним бар’єром.


Зараз досить активно поширюється інтернет, а через нього можна непогано заробляти, причому з дому для цього виходити не доведеться.

Як інваліду заробити в інтернеті? Відразу хотілося б сказати, що вибір досить широкий, тому підбирайте варіант за власним можливостям.

У даній статті ми склали перелік варіантів для віртуальної роботи, якій зможу зайнятися навіть новачки. Якщо немає можливості вийти на звичайну роботу, то робота в мережі буде відмінною альтернативою.

Заробіток в інтернеті для інвалідів

 • Кликовые спонсори. З допомогою поштовиків вже заробляють багато людей, це найпростіший вид роботи в інтернеті. Використовуючи букси, вам будуть оплачувати реєстрації, коментарі, створені теми на форумах та інші дії. Крім цього, на таких ресурсах платять за відвідування сайтів.

  Досить часто користувачі потребують в різних накрутки, допоможіть їм з цим і вони вам заплатять. Ми вже представляли кращі поштовики, де найбільше завдань, найвищі ціни і безліч інструментів для заробітку.

  Використовуйте тільки перевірені букси, адже і в цій сфері можна натрапити на шахраїв. Один з найкращих поштовиків це Wmmail.

 • Біржі контенту. Теж вельми поширений спосіб заробітку, який підходить новачкам. Від виконавців роботи потрібно складати, редагувати, уникализировать або перекладати тексти. Якщо ви непогано знаєте правила правопису, то така діяльність вам підходить.

  Найбільші проекти в цій ніші – Advego, Etxt і TextSale, можете скористатися будь-який з цих бірж.

  Після реєстрації, ви зможете додавати будь-які матеріали на продаж, а також працювати за індивідуальними замовленнями. Радимо частіше заходити в розділ Фріланс на Workion.ru ми часто публікуємо цікаві матеріали для початківців копірайтерів, це допоможе вам швидше розвиватися і вийти на стабільні доходи.

 • Соціальні мережі. Абсолютно у всіх, хто користується інтернетом, є акаунти від соціальних мереж, їх теж можна використовувати. Є спеціальні системи, в яких вам заплатять, якщо ви вступіть в групу, поставите лайки, напишіть коментарі і так далі.Найбільш популярні ресурси – це VkTarget, V-like і Prospero.
 • Крім цих систем є й інші якісні системи. Ви можете ознайомитись з ними в статті Як перетворити хобі у заробіток.

  Ці 3 варіанти заробітку підходять для інвалідів, але це далеко не повний список всіх способів роботи в мережі.

  Є і така робота як:

  • монтаж відеозаписів;
  • заробіток на капчі;
  • заробіток на відеокарті;
  • заробіток на покері;
  • розробка картинок, логотипів, елементів дизайну;
  • онлайн консультування;
  • продаж інфотоваров;
  • відкриття власного сайту.

  У розділі Способи заробітку ми намагаємося якомога частіше публікувати цікаві матеріали, в яких детально описуємо різні варіанти роботи в інтернеті.

  Неважливо, обмежені ваші можливості чи ні, неважливо яка група інвалідності у вас, і навіть не важливо, яка у вас освіта. Завдяки інтернету ви зможете знайти собі як мінімум підробіток, а це вже добре.