Як інвестувати в стартапи?

Зміст

 • Вигідно інвестувати в стартап проекти?
  • Інвестують гроші в стартап – відмінне рішення!
  • Де інвестувати в стартап Росії?

Фінансове благополуччя є однією з головних цілей у житті кожної людини.


Всім хочеться жити безбідно, але як цього домогтися? Відкрити свій бізнес – ідея хороша, однак не завжди є час, щоб цим займатися. Плюс до всього, іноді не вистачає сил і знань, тому варто розглядати альтернативи.

Як інвестувати в стартапи? Нові компанії, що потребують фінансування, підходять для вигідних вкладень.

Коли-то Google теж потребував інвесторів, а тепер він приносить акціонерам величезні дивіденди. Тільки уявіть, що було б, якщо б ви встигли допомогти такої великої компанії на етапі її зародження.

Вигідно інвестувати в стартап проекти?

Скільки людей, стільки й думок, але якщо вкластися в перспективний бізнес, прибуток буде величезною.

З цього починали багато багатії, вони скапливали серйозну суму і пускали її на розвиток чиєїсь компанії. Коли ті розкручувалися, кошти поверталися в кілька кратному обсязі.

Інвестиції в боргові зобов’язання з Questra – ще один непоганий варіант для вкладів.

Є чимало прикладів вдалого інвестування в компанії, той же Facebook залучив величезні інвестиції в свій час. Хоча і невдалі проекти були, тому потрібно ретельно вибирати підприємців, під чиє керування пускаються фінанси.

Для інвестора вклади в стартапи є високо прибутковими, але і без ризиків не обходиться. Втім, будь-які методи інвестування так чи інакше пов’язані з ризиками. Зараз працюють різні фонди і компанії, які залучають одразу кілька інвесторів. Це дозволяє починати з невеликої суми.

Інвестують гроші в стартап – відмінне рішення!

Спільними силами збирається необхідна сума, щоб реалізувати проект. Щоб простіше було підшукати інвесторів або стартапи для інвестування був створений проект Napartner. Це серйозна біржа стартаперів, на якій зареєстровано чимало інвесторів:

За кордоном такий метод фінансування бізнесу більш розвинений, тому і проектів для взаємозв’язку між інвесторами та стартаперами в кілька разів більше.

З найбільш популярних варто виділити Angel.co і Startupweekend.org. Одним через ці системи вдається знайти найкращі варіанти для інвестування, інші отримують фінансування.

Всі знають, що іноземці частіше запускають цікаві проекти і просять допомоги від інвесторів.

Якщо є хоч якась сума, переходьте на зарубіжні проекти і шукайте відповідні варіанти. У підприємців зі США набагато більше шансів вийти на світову арену і досягти максимального успіху.

Де інвестувати в стартап Росії?

У Росії не так активно вкладають гроші в нові компанії, а все чому? Тому що народ не вірить у легкі гроші і боїться обману, яким всі ми оточені. Дійсно, коли точно не знаєш, на що підуть гроші, не хочеться з ними розставатися.

У Рунеті теж є спеціальні сервіси, де інвестори і стартапери знаходять один одного:

 • Starttrack – краудфандинговая фірма, в якій пропонується вкладати від 100 000 рублів строком на 30 днів.
 • Mypio — аналогічний проект, пропозицій на ньому теж вистачає.
 • Startuppoint – найпопулярніший краудфандинговый проект, тут найбільше стартапів для інвестування.
 • Всі ці сервіси створені для збору грошей від декількох вкладників. Краудфандінг допомагає бізнесменам збирати великі гроші і не шукати одного багатого чоловіка. Якщо ж ви налаштовані серйозно і хотіли б інвестувати в стартапи великі суми, використовуйте спеціальні клуби:

 • Ventureclub.ru – для старту потрібно внести від 25 тисяч доларів.
 • Skolkovo.ru — клуб інвесторів, чий капітал перевищує 250 мільйонів доларів.
 • Gvalaunch.guru – підійде для інвесторів з капіталом в 5-10 тисяч доларів.
 • Smarthub.ru – працюють півтора року, є кілька успішних вкладів.
 • Відшукавши цікавий стартап не поспішайте викладати всі свої заощадження. Іноді має сенс почекати появи чогось грандіозного. Тільки коли будете впевнені, що обрана бізнесменами ідея успішна, допомагайте їм розвиватися.

  Боїтеся за свої гроші? Тоді вам підійдуть інвестиції в золото. Вони не такі прибуткові, але і ризики при вклади в дорогоцінні метали мінімальні.

  Компанії, що інвестують в стартапи, з’являються все частіше. Всі вони створені за форматом краудфандингу, а їх аналоги представлені в даній статті. Можливо, краще створити таку компанію і інвестувати в її розвиток, але це вже власний бізнес, а над ним доведеться працювати.