Як монетизувати Український трафік?

Інтернет розділений на безліч регіонів. Вебмастера користуються цією перевагою і створюють ресурси для просування в певних регіонах, причому регіон може бути не тільки на рівні міста або області, він може бути на рівні цілої країни.


Наприклад, в мережі можна виділити безліч Українських ресурсів, на яких основна аудиторія відвідувачів – це жителі України. Абсолютно будь-можна монетизувати трафік, потрібно лише знайти відповідний сервіс. Як монетизувати Український трафік? Як варіант, ви можете скористатися мережею партнерських програм Salesdoubler.

Українська мережа CPA

З’явилася ця мережа в 2012 році, але, незважаючи на все 2 роки існування, вона є досить популярною. Розробники цього проекту продовжують залучати рекламодавців і вебмайстрів, тому в контекстній рекламі, ви можете систематично спостерігати їх рекламу (також, активно використовують YouTube).

Кількість офферов не дуже велика (в порівнянні з Admitad або ActionPay), але і серед них можна підібрати варіанти практично для всіх тематик сайтів. Що особливо порадувало, адміністрація проекту налаштувала автоматичні виплати по п’ятницях, тому не доведеться переходити на сайт і щось робити.

Ще одне велике перевага, це підтримка при початку використання системи. Навіть якщо ви новачок, але у вас вже є ресурс з Українським трафіком, співробітники Salesdoubler допоможуть вам встановити промо матеріали на майданчику.

Що стосується офферов, то вони досить вигідні, ви можете в цьому переконатися, використовуючи список доступних пропозицій на сайті.

Ми вибрали кілька прикладів, щоб представити вам їх:

Умови, звичайно скрізь різні, тому сортуйте за тематикою, а після цього обирайте варіанти, використовуючи які ви будете отримувати більше. При переході до кожного офферу, ви будете отримувати додаткову інформацію.

Обов’язково звертайте увагу на тип трафіку, який можна залучати:

Такі блоки зазначаються в правій частині кожного оффера. Також в докладному описі ви будете спостерігати наступні дані:

Крім цього, ви отримаєте додаткові рекомендації, а можливо і бонуси за підключення до офферу:

Для власників ресурсів, основна аудиторія яких – Українські користувачі інтернету, використання CPA мережі Salesdoubler, є оптимальним варіантом по монетизації ресурсу.