Як на біржах статей швидко набрати рейтинг?

Перші кроки при заробіток в інтернеті зробити найважче. Навколо є стільки професіоналів, що конкурувати з ними стає просто неможливо.


Це ж стосується і сфери копірайтингу, де багато що залежить від рейтингу на біржі статей. Поки він не буде високим, про швидких продаж і високих розцінках доведеться забути.

Як на біржах статей швидко набрати рейтинг? Є пара хитрих способів, які допомагають швидко набрати пристойний рейтинг.

Кожен покупець сумнівається, що правильно витрачає гроші при купівлі статей, тому він перевіряє відгуки та рейтинг автора. Але якщо втратити хорошу репутацію можна за день, то набирати її прядеться місяцями.

Високий рейтинг копірайтера = великі доходи

Правила успішного копірайтингу свідчать – щоб вийти на серйозний рівень у цій сфері, доведеться спочатку заробити собі ім’я.

Ще ні кому не вдавалося з першого дня або навіть місяці завоювати довіру покупців і добитися стабільних продажів. Тому спочатку приготуйтеся витрачати час на розвиток, як це невеликий бізнес, який на перших парах вихлопу не дає.

Якщо будете використовувати біржу Advego, то швидко набрати велику кількість виконаних замовлень можна буде через невеликі завдання. На цьому сайті кожен день з’являються пропозиції вступити в групу, щоб залишити коментар, запросити друзів в співтовариство і багато іншого:

Як розумієте, великі гроші тут не крутяться, зате можна за один день виконувати півсотні дрібних доручень і тим самим викликати інтерес до свого профілю. Крім цього, деякі клієнти можуть залишити відгуки про вас, що також позитивно позначається на репутації.

У ваших планах домогтися успіху в сфері копірайтингу? Тоді 9 уроків з написання кращих статей вам точно знадобляться.

Другий, не менш ефективний спосіб збільшення рейтингу – це перепродаж текстів. Для цього вам будуть потрібні профілі на різних біржах:

  • Etxt;
  • TextSale;
  • Wmmail;
  • Turbotext;
  • CopyLancer;
  • Wmzona.

Також, доведеться зібрати стартовий капітал. Завдання гранично проста, купуєте статті на одному ресурсі і перепродуєте на іншому.

На цьому навіть деякі заробляють, але для швидкого підвищення рейтингу краще не завищувати розцінки, інакше ніхто не буде купувати тексти (візьміть такий спосіб на озброєння в майбутньому).

Коли набирається високий рейтинг, продажі ведуться стабільно і є постійні клієнти, заробіток на перепродажі статей може приносити величезний прибуток.

Шукайте не дорогі статті, вони є на кожній біржі. Як варіант, можете поповнювати свій «магазин» і власними невеликими текстами:

Чим більше матеріалів на продажу, тим більша ймовірність їх швидкої покупки. Такий спосіб точно допоможе вам швидко набрати рейтинг на біржах копірайтингу, причому відразу на декількох (адже покупцю теж він нараховується).

Майже на всіх біржах є розділи для розміщення вільних (відкритих) статей, свого портфоліо, проходження тестів і так далі. Використовуйте все це для підвищення рейтингу.

Набравши трохи рейтингу, не зупиняйтеся, так як найскладніше – це зрушити з нульової позначки. Чим далі, тим простіше розвивати репутацію.

Відгуки з времененм будуть з’являтися, а якщо ви будете писати їх замовникам, то хто-небудь точно відповість вам взаємністю. Розкручуйте профілі на біржах контенту, ця ніша прибуткова і як мінімум для підробітку вона вам точно знадобиться.