Як набрати багато друзів Вконтакте?

Зміст

  • Як набрати 10 000 друзів Вконтакте?
    • Якими поштовиками скористатися?

Для заробітку в мережі можна використовувати різні проекти, через які є можливість створення сторінок.


Наприклад, соціальні мережі дозволяють створювати акаунти, а їх можна використовувати для різних цілей, від заробітку на розміщенні реклами, до просування своїх сайтів.

Але створити профіль в соц. мережі мало, потрібно ще зайнятися його розкруткою. Відмінний варіант – набрати якомога більше друзів. Як набрати багато друзів Вконтакте? Є кілька способів зробити це, як платних, так і безкоштовних. Ми розглянемо кожен з них, а ви зможете вибрати підходящий варіант.

Як набрати 10 000 друзів Вконтакте?

1. Групи за додавання друзів.
Зараз є чимало груп, через які користувачі знаходять людей, згодних прийняти дружбу. Такі спільноти можна використовувати не тільки для отримання заявок, але і для їх відправки, адже далеко не всі їх приймають.

Знайти такі групи легко:

Обов’язково вступайте в них, так як звідси постійно будуть приходити заявки. Багато людей користуються пошуком по учасникам, щоб запрошувати в друзі певну аудиторію.

2. Ігрові групи.
Вконтакте є багато цікавих ігор, де передбачені різні обміни та допомогу між друзями. У всім відомій тюрязі, щоб вбивати босів, необхідно запрошувати друзів, а чим їх більше, тим простіше його вбивати. Груп присвячених іграм маса, а в кожній з них можна запропонувати дружбу, щоб отримати заявки.

Плюс цього і попереднього способу в тому, що аудиторія в друзях виходить більше жива, ніж при використанні накруток.

3. Кликовые спонсори.
Через поштовики можна роЗміст ити завдання і отримувати тисячі заявок у максимально стислі терміни. Мінімальна оплата за накрутку друзів близько 1 цента, тому за кожну сотню нових друзів доведеться викласти по долару. Але вкладати свої гроші сюди не обов’язково, можна пройти пару реєстрацій або інших завдань, щоб оплатити своє завдання.

Стартову накрутку буде не складно зробити, адже коли у вас буде багато друзів, заявки почнуть приходити набагато активніше.

Якими поштовиками скористатися?

  • Wmmail;
  • Seosprint;
  • Seo-fast;
  • Profitcentr.

У загальній складності з цих систем можна залучити масу друзів, а якщо вам не потрібні друзі, то вкажіть в завданні, що вам потрібні передплатники.

4. Сервіси накрутки.
Для накрутки друзів є багато сервісів, але найчастіше з них приходять боти. Велика кількість собачок в друзях нікому не потрібно, тому якщо вам потрібна накрутка реальних профілів, краще використовувати поштовики (зокрема Wmmail). Замовити накрутку друзів можна в наступних системах:

  • FastinTop.
  • Olike.
  • Vprka.

Крім цих сервісів, можна придбати софт від компанії Viking, через який швидко і легко накручуються друзі Вконтакті.

Тепер ви знаєте кілька найбільш ефективних способів набрати багато друзів на своєму профілі, а на закінчення хотілося б дати невелику пораду. Буде набагато простіше набирати друзів, якщо у вас буде жіночий профіль з привабливою аватарки.