Як набрати багато фоловерів?

Зміст

  • Як розвивати мікроблог?
    • Найдешевші фолловери

Завести мікроблог в Twitter зовсім не складно, достатньо пройти просту реєстрацію і після цього ви відразу ж отримаєте майданчик для розміщення своїх постів. Використовувати таку площадку можна для різних цілей, починаючи від заробітку, закінчуючи розкруткою власного сайту.


Природно, ефективність використання мікроблогу буде залежати від кількості користувачів, які підписалися. Ви можете займатися взаємним фолловингом, просити знайомих підписатися або поширювати посилання на свій аккаунт, але все це не принесе достатньо користі.

Як розвивати мікроблог?

Як набрати багато фоловерів? Найкращий варіант – це скористатися накруткою. Звичайно, основна частина аудиторії не буде активною, зате це можна буде зробити з мінімальними вкладеннями (які потім повернуться) і в максимально стислі терміни.

Відразу відповімо на питання про те, як їх можна буде повернути. Ви зможете запускати рекламу в своєму мікроблозі, чим більше читачів наберете, тим вище буде оплата. Знайти пропозиції по рекламі можна на Prospero або Forumok. Є й інші системи, але тільки на цих проектах враховується кількість передплатників.

Найдешевші фолловери

На проекті Soc-service пропонується накрутити фоловерів всього за 100 рублів за 1000 передплатників. На даний момент база містить понад 30 000 акаунтів, тому ви зможете швидко накрутити масу передплатників.

Дешевші варіанти мені не доводилося зустрічати, якщо ви знаєте, де можна ще дешевше виконати таку накрутку, відпишіть в коментарях. До оплати на цьому сайті приймаються різні електронні гроші, а також є деякі налаштування.

Якщо потрібні «живі» передплатники, то оптимальний і менш дорогий варіант – використання клікових спонсорів. На Wmmail і Seosprint зареєстровано майже 900 000 користувачів (у сумі), частина з яких можуть стати вашими передплатниками у Twitter.

Якщо в першому варіанті потрібно платити по 10 копійок за кожного передплатника, то тут ви будете платити від одного 24 копійок, до 1 цента. Величезний плюс – у завданні ви можете вказувати додаткову інформацію. Наприклад, щоб користувачі робили ретвіти або залишали коментарі.

Яким з цих варіантів скористатися, вирішувати вам. Можна з мінімальними складаннями отримати величезну кількість ботів або, трохи збільшивши оплату отримувати більш якісних передплатників, а також додаткову активність в своєму мікроблозі.