Як набрати Cash points у Money Birds?

Зміст

 • Де взяти Cash points на Money Birds?
  • Збирай Cash points за рефералів
  • Як залучити рефералів на Money Birds?

Шанувальників у інвестиційних ігор стає все більше, але це не дивно. Завдяки іграм з виведенням грошей, вже багато хто почав заробляти в інтернеті.

Головна перевага такого способу полягає в простоті і пасивності, адже після вкладу своїх грошей, потрібно витратити пару хвилин на тиждень, щоб отримувати дохід.

Єдина проблема – це набір платіжних балів, без яких неможливо замовити виплату.

Майже у всіх іграх є такі бали, наприклад, на проекті Money Birds. Всі новачки цікавляться, як набрати Cash points у Money Birds, так як без цього ніяк не заробити. Зараз ми розповімо про способи отримання цих балів.

Де взяти Cash points на Money Birds?

Почнемо з того, що в цій грі реалізована спеціальна біржа обміну, якою можуть скористатися всі користувачі, які поповнили рахунок від 1000 рублів. Якщо ви вносили такий депозит, то заходьте в біржу срібла, де побачите курс обміну:

Зараз курс такий, але він постійно змінюється. Умови не дуже вигідні, адже 1000 срібла – це 10 рублів, а при обміні ви отримуєте всього 0.25 бала. Кожен бал дозволяє вивести 1 рубль. Щоб марно не витрачати срібло, краще скористатися другим способом.

Збирай Cash points за рефералів

У правилах цієї гри зазначено, що на ваш баланс балів нараховується 35% від суми ваших поповнень. Також зараховується від 1 до 30% з депозитів рефералів до 5 рівня. Отже, потрібно залучати в гру нових учасників, щоб отримувати багато Cash points.

Відвідуйте гру кожні 6 годин, так як між активними гравцями розподіляється 5% з кожного депозиту на баланс з балами.

Навіть 5-10 активних гравців буде достатньо, щоб набрати необхідну кількість балів. Валюта Cash points буде нараховуватися вам ще й за інші дії рефералів:

Зверніть увагу, що відсоток однаковий для всіх рівнів, а це значить, що в гру вигідно запрошувати людей, які можуть залучити більшу аудиторію.

Ось статистика по зарахуванню Cash points на мій баланс:

Чим більше рефералів залучаєте, тим краще це позначається на надходженні балів. В основному приходять відрахування з поповнення балансу, тому вам доведеться пояснювати людям, що цей проект необхідно вкладати гроші.

Як залучити рефералів на Money Birds?

У розділі «Ваші реферали», візьміть партнерську посилання для залучення нових гравців і після цього скористайтеся одним з наступних способів:

 • Розкажіть друзям – напевно серед ваших знайомих знайдуться люди, охочі заробляти через інтернет. Поділіться з ними інформацією про свої доходи і поясніть, як вигідно вкладати Гроші Birds. Головне не забути передати реферальне посилання.
 • Соціальні мережі – ідеально підходять для залучення рефералів. Ви можете пропонувати вигідні вклади через особисті повідомлення, можете створити свою групу Вконтакті, а можете знайти спільноти, присвячені інвестиційним ігор та роЗміст ити посилання на них.
 • Форуми – є багато форумів, присвячених електронної комерції і заробітків в інтернеті. Скористайтеся ними, зареєструйтесь, виберіть відповідний розділ і розкажіть про гру. Важливо не просто роЗміст ити посилання, а зробити якісний пост, щоб його не видалили модератори.
 • Кликовые спонсори – витративши всього кілька доларів, ви можете відправити тисячі листів з вашої партнерської посиланням. Через систему Wmmail замовте рекламу або створіть завдання по залученню рефералів. З поштовиків користувачі підходять для інвестиційних ігор, вони ще й залучають потім нових учасників.
 • Відео на YouTube дивитися відеоролики цікавіше, ніж читати текст. Запишіть свій відео урок по заробітку на Money Birds і роЗміст іть його на Ютубі. Для початку накрутіть перегляди через SMOfast, щоб хоч трохи підняти ролик у видачі, а якщо отримаєте його розкрутити, то ви точно одержите багато рефералів.
 • Свій сайт – найскладніший, але найбільш ефективний спосіб для залучення рефералів. Завдяки цьому блогу у мене вже багато рефералів в даній грі і в статистиці ви повинні були помітити, що мені кілька разів в день нараховуються Cash points. Спробуйте для початку створити безкоштовний блог.
 • Варіантів для залучення рефералів багато, тому немає сенсу витрачати срібло і обмінювати його на бали.

  Починайте запрошувати гравців прямо зараз, адже це приносить не тільки Cash points, частина прибутку зараховується на ваш баланс у вигляді срібла, а його можна використовувати для покупки нових птахів.