Як накрутити CPA партнерки?

Зміст

  • Найдешевший метод накрутки CPA
    • Якісна накрутка CPA

Всім хочеться заробляти великі гроші і якщо є можливість збільшити дохід, їй обов’язково потрібно скористатися.


Партнерські програми приносять стабільний дохід тисячам людей (я з їх числа). Працюють вони за різними схемами, на мій погляд, найбільш вигідні з оплатою за дію.

Як накрутити CPA партнерки? Діяти потрібно обережно і грамотно, адже будь-які накрутки заборонені і за це можуть заблокувати ваш профіль без можливості виведення коштів. Переживаєте? Тоді краще використовуйте поради по роботі з партнерками. У кожного методу є зворотна сторона медалі.

Найдешевший метод накрутки CPA

Основна маса накруток робиться через кликовые спонсори. Це системи активної реклами, де можна заплатити людям за потрібні дії.

Новачки заробляють на цьому гроші, а користувачі CPA партнерських програм накручує показники. Наскільки вигідно користуватися таким методом? Давайте розбиратися на прикладі.

Якщо ви вперше чуєте про таких проектах і дорученнях, почитайте інструкцію, як запустити завдання на Seosprint.

Для цього ми заходимо на Wmmail (найпопулярніший букс) і шукаємо завдання, де потрібно встановити мобільний додаток:

Виконавцям пропонують різні винагороди. Чим нижче оплата, тим менше людей вирішиться виконувати замовлення. Тому краще встановлювати гідну оплату.

Хто створює такі завдання? Користувачі CPA партнерок. Деякі з них накручують статистику в агрегаторах партнерських програм, таких як ActionPay:

На оплату виконаних завдань йде набагато менше грошей, ніж отримуєш з партнерської програми. Схема вигідна, але якщо адміністрація партнерки з’ясує про накрутці, проблеми неминучі.

Є користувачі букс, які спеціально зливають інформацію про накрутчики. Деякі партнерки навіть виплачують за це гроші.

Діяти треба акуратно, створювати окремі облікові записи для заробітку, а також будувати ланцюжка переходів.

Ніколи не просіть виконавців перейти на пряму на сторінку з додатком, щоб перехід не відстежили, нехай користувачі переходять з сайту, групи в соц. мережах та інших майданчиків.

Якісна накрутка CPA

Робота, виконана на найвищому рівні – це робота, зроблена своїми руками. В інтернеті зараз можна знайти різні скрипти і хитрих манимейкеров, що пропонують накрутити будь показники. Можна і їм довіритися, однак порадити в даній ніші щось я не візьмуся, так як шахраїв занадто багато.

Щоб точно не попастися за накрутку CPA партнерки, використовуйте проксі і ліві номери телефонів. Наприклад, якщо виплати партнеру приходять за підтверджений замовлення, можна зробити їх з декількох номерів і весь час змінювати свій IP, щоб тебе не відстежили.

Програма GatherProxy Scraper для роботи з проксі допоможе приховати мережеву адресу, ніхто не дізнається, що замовлення робилися одним і тим же людиною.

Що стосується номерів телефонів, то їх можна купити в будь-якій кількості через інтернет. Також можна купити пачку сімок, як це роблять професіонали. Можливо, вони вам і не потрібні, якщо ви отримуєте виплати за інші дії. Знову ж повернемося до прикладу з мобільними додатками.

Інструкція «Instagram реєстрація через комп’ютер» покаже вам, як на ПК завантажувати мобільні додатки.

Ставиш емулятор, кожен раз створюєш нові акаунти і змінюєш проксі, щоб завантажувати яку-небудь гру. Метод трудомісткий, зате робочий, нікому платити не доведеться і ймовірність спалитися низька.

Накрутити можна все що завгодно, головне знати підхід. Бажано користуватися виключно якісними методами, шкода втрачати гроші даремно чи довго працювати без віддачі.

Поштовики краще використовувати для незначного розведення трафіку. При невеликих обсягах мотивованого трафіку, можна і не привернути увагу адміністрації.