Як накрутити групу Вконтакте без бана?

Систем, через які пропонується накрутка учасників у групи соціальних мереж, багато, але останнім часом все частіше за накрутки спільноти блокуються.


Навіть якщо дотримувати всі запобіжні заходи, накручувати реальних людей (через поштовики), використовувати редиректи, то все одно можуть з’явитися проблеми.

Як накрутити групу Вконтакте без бана? Таким питанням задаються багато користувачів, причому є один хороший спосіб. Використовувати його без фінансових вкладень не вийде, та й потрібно чимало часу на виконання необхідних дій. Але якщо вам зручніше заплатити один раз і потім постійно користуватися накруткою, то це ваш шанс.

Безпечна розкрутка групи Вконтакте

Схема не складна, для того, щоб набрати багато учасників в групах, вам потрібно створити базу акаунтів, зайнятися розкруткою, а після цього масово розсилати запрошення на вступ до спільноти.

Створення бази облікових записів спричинить певні витрати, а розкрутка профілів займе чимало часу. Використовувати накрутки для залучення друзів не має сенсу, так як потім запрошувати таких користувачів у групи не дасть хороших результатів.

1. Створення бази облікових записів.
Оптимальний варіант – це покупка профілів, так як самостійна реєстрація потребує придбання великої кількості сім карт. Звичайно, якщо у вас є така можливість, то краще їй скористатися, так як акаунти можуть заморожувати, а володіючи доступом до прив’язаного номером, їх легко відновлювати.

На Buyaccs можна купити скільки завгодно профілів, але ціни досить високі, так як за 100 акаунтів доведеться викласти як мінімум 34$.

Щоб знайти дешевші варіанти, скористайтесь форумами, манімейкери в інтернеті, часто пропонують різні бази профілів, які вже прив’язані до номерами телефонів. Зверніть увагу, брут вам не підходить (крадені сторінки реальних людей), потрібні чисті профілі.

2. Додавання друзів.
Наступний крок – це розкрутка акаунтів, яка займе чимало часу. Вручну надсилати заявки в друзі, якщо у вас багато профілів. Тому скачивайте відповідний софт. З таким завданням справляється Botovod і Vkbot.

У плані зручності і безпеки, Vkbot краще, але там не можна масово використовувати всі профілі, доведеться переходити на кожен з них і запускати додавання друзів.

Обов’язково підключіть антикапчу (доступно в обох профілі), а також не забувайте фільтрувати аудиторію.

Наприклад, в VkBot можна налаштувати різні параметри:

Обов’язково вказуйте усі необхідні параметри для своєї групи. Якщо ви відкриваєте регіональну групу, то вказуйте місто. Також радимо користуватися функцією «Зараз на сайті», адже деякі користувачі тижнями не заходять в свої акаунти.

ПОРАДА: Краще використовувати жіночі профілі та завантажувати фотографії, до них ставляться більш лояльно і частіше додають у друзі.

Отже, щодня ви зможете додавати не більше 50 друзів, а як показує практика, мінімальний відсоток схвалення заявок становить близько 30%. Скільки часу вам потрібно, щоб запросити велику кількість користувачів, назвати складно.

3. Розкрутка групи.
Після того, як на акаунтах буде від 1000 друзів, можна приступати до розсилання запрошень. Знову ж користуйтеся необхідним софтом, вручну на це піде дуже багато часу. Якщо спільнота буде цікавим для друзів, а так і повинно бути, адже ви запрошували цільову аудиторію, потихеньку люди почнуть вступати до нього.

Крім запрошень, які можна відправляти по 40 штук кожні 8 годин, використовуйте репости. На стіні кожного профілю періодично розміщуйте запису з групи, це буде залучати нових учасників. У добу пари записів цілком достатньо.

Під час розкрутки групи, її потрібно активно наповнювати інформацією, щоб кожен вступив не втрачав бажання залишатися учасником співтовариства. Не зайвим буде запустити незначну накрутку активності, через поштовики, але в невеликих обсягах.

Краще всього використовувати Wmmail, а замовляти не вступу в групу, а написання коментарів і установку репостов. Це може зав’язувати діалоги під постами, а лайки і репости привернуть увагу реальних учасників.

Після вкладення певних зусиль і грошей, ви отримаєте готову базу профілів, яку можна буде продовжувати розширювати і розвивати. Розкручувати можна буде скільки завгодно груп, тому можете пропонувати свої послуги по якісній та недорогій накрутці, зараз це актуально і бажаючих досить багато.