Як накрутити лайки в Инстаграме?

Зміст

 • Накрутка лайків в Instagram без програм та сайтів
 • Накрутка лайків в Instagram без реєстрації
 • Як відразу накручувати лайки і передплатників в Instagram
 • Накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно онлайн
 • Платна накрутка лайків в Instagram без завдань (10 грн. за 100 лайків)
 • Накручуй лайки в Инстаграме через сервіси для заробітку
 • Де ще заробляють і накручують лайки?
 • Накрутка лайків, передплатників і коментарів Instagram одночасно

У соціальних мережах тисячі постів публікуються кожну хвилину. Багато користувачів хочуть, щоб їх запису лайкали і навіть готові піти на накрутку, лише б домогтися популярності або що-небудь прорекламувати. Ми вже розповідали, як накрутити лайки Вконтакте, тепер розберемо ще одного гіганта.

Як накрутити лайки в Инстаграме? Є багато способів отримати сердечка від інших користувачів цієї соціальної мережі. Платні, безплатні, є навіть схема, при якій взагалі не використовуються програми та сервіси. Під будь записом ви можете зібрати купу лайків, витративши мінімум часу.

Накрутка лайків в Instagram без програм та сайтів

Для початку розкрию вам одну цікаву тему, про яку багато хто не знають. Використовуючи сторінки відомих людей, можна максимально швидко накрутити лайки в Инстаграме. Досвідчені користувачі знають, що якщо в коментарях хтось пише 1/1 (1/5, 10/10 тощо), значить цей користувач готовий на взаємні дії.

Приміром, комент 1/1 говорить про те, що ви хочете отримати лайк на останню фотографію і готові зробити те ж саме. Якщо ставити 5/5, значить обмін буде за 5 останніх фото. Не вірите, що це працює? Давайте зайдемо на сторінку Каті Клэп і під останнім записом залишимо коментар:

Зверніть увагу, в коментарях вже написано багато схожих записів. Можна ставити цим людям лайки і отримувати їх назад. Ми ж підемо іншим шляхом, пишемо 1/1 і чекаємо, коли на наш комент відгукнуться.

Всього за пару хвилин відразу прийшло 4 лайка:

Ці дії можна продовжувати до безкінечності, а скільки вам вдасться накрутити лайків в Инстаграме, залежить від популярності сторінки і вашій активності. Не забувайте, вам потрібно ставити лайки у відповідь, а щоб сторінку не заморозили, не ставте більше 150 лайків на годину і не пишіть понад 50 коментарів.

Накрутка лайків в Instagram без реєстрації

Є один цікавий сервіс, де навіть реєструватися не потрібно, а можна відразу перейти до взаємних накруток. Називається система Olike і через неї замовляють накрутки в різних соціальних мережах. Коли зайдете на сайт, вам запропонують авторизуватися з одного з профілів, вибираємо Instagram:

Далі потрібно перейти за посиланням, щоб почалася авторизація. Тиснемо зелену кнопку і потрапляємо на сторінку соц. мережі, де потрібно скопіювати частину рядка:

Копіюємо, вставляємо в полі на Olike і тиснемо «Впустіть». Відразу ж потрапляєш в особистий кабінет, де представлені різні баланси. Всередині системи використовуються сердечка, це своєрідна валюта. Користувачі обмінюються накрутками і отримують сердечка для накрутки в потрібній соц. мережі:

Якщо потрібні саме лайки в Инстаграме, і завдання потрібно виконувати через цю соціальну мережу. Перед тим як запускати свою накрутку, потрібно зібрати як можна більше сердечок, а для цього необхідно ставити сердечка і підписуватися:

Як бачите, підписки приносять в 2 рази більше сердечок. Зібравши навіть 3 сердечка можна запускати накрутку. У бічному меню знаходимо «Замовити для Instagram» і вибираємо лайки. Після цього відкривається форма замовлення:

Тут все просто, вводиш будь-яку назву, вказуєш, скільки тобі потрібно лайків і ставиш посилання на свою фотографію. Доступно декілька параметрів для визначення аудиторії, але якщо їх використовувати, вартість кожного виконання підвищується. Спираючись на особистий досвід скажу, тут найшвидша накрутка лайків в Инстаграме.

Як відразу накручувати лайки і передплатників в Instagram

Для накруток у соціальних мережах створено багато якісних проектів. Одним з них є система SmoFast. Проектом користуються для збору лайків, сердечок, підписок і багато чого іншого. Тут баланс у користувачів об’єднаний, ведеться в монетах.

Щоб не купувати монети, спочатку потрібно виконувати завдання. Прив’язки в соц. мережі немає, тому ви можете ретвіти запису або дивитися відео на YouTube для отримання монет:

Збирайте монети будь-якими способами, бажано вибирати завдання, де оплата 8-9 монет. Лайки простіше всього ставити, тому навіть за 3-5 монет ви зможете замовити сердечка. Зрозуміли суть?

За одне завдання отримуєш 9 монет, а потім замовляєш відразу 3 лайка по 3 монети. У великих масштабах різниця відчутніша (виконав 100 завдань, отримав 300 лайків). Створити завдання легко, для цього потрібно натиснути на ці кнопки:

Мінімальних обмежень на сайті немає, можете замовити 1-2 лайка, щоб протестувати сервіс. На ньому багато зареєстрованих користувачів, тому накрутки виконуються швидко. Важливо при замовленні лайків виставляти не більше 5 монет за виконання (чим вища оплата, тим швидше ставлять сердечка):

Є тільки дві додаткові налаштування, відфільтрувати аудиторію тут неможливо. Аналогічно в SmoFast замовляються і передплатники, але там доводиться ставити максимальну винагороду (9-10 монет), тому що занадто багато замовників. За якістю акаунтів ніяких проблем не помічено, нормальні живі акаунти, мало хто відписується.

Накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно онлайн

Взаємні накрутки найпростіший спосіб отримати лайки, репости, підписки і багато іншого. Розповідаючи про накрутку лайків в Instagram не можна не згадати і ще про одному популярному проекті. На сайті Vkmix також пропонують виконувати дрібні завдання і отримувати за це бали, щоб потім розплачуватися ними за отримані лайки.

Розберіться, хто збирає більше лайків в Инстаграме і вам не доведеться занадто часто користуватися накрутками.

Зовні проект схожий на Вконтакте, але це не соціальна мережа. Після авторизації потрібно додати облікові записи, з яких ви плануєте виконувати чужі завдання:

Тут також об’єднаний баланс, тому не важливо, через яку соціальну мережу будуть виконуватися доручення. Список розділений на 4 частини по доступним соц. мереж, вибирайте підходящий варіант і збирайте бали:

Потрібно набрати мінімум 10 балів, щоб запустити своє завдання. Мінімальна оплата за кожен лайк 2 бали, а мінімальне замовлення 5 дій. Для додавання завдання потрібно перейти у відповідний розділ:

Як бачите, пропонується накрутка лайків на відео або фото в Инстаграме. Також через цю систему легко набирати передплатників. Коли будете оформляти замовлення на лайки, ставте мінімальну ціну (2 бали):

Сервіс ВкМикс цікавий додатковими функціями, є автолайкинг, преміум акаунти і бот. Але все це сьогоднішньої теми не стосується, тому не будемо загострювати увагу на другорядних інструментах.

Платна накрутка лайків в Instagram без завдань (10 грн. за 100 лайків)

В сервісах обміну доводиться витрачати багато часу, щоб отримувати якісні накрутки. За ті ж 100 лайків доведеться поставити аналогічне кількість сердечок або підписатися на 50 профілів. Чи є в цьому сенс, якщо можна купити потрібну кількість лайків в системі Soc-service.

Тільки тут пропонуються найнижчі ціни. За кожне сердечко доведеться заплатити всього 10 копійок, а за 1000 штук – 100 рублів. Навряд чи ви знайдете більш вигідні умови. Баланс поповнюється будь-якими способами, заробити тут гроші неможливо:

Так виглядає форма для замовлення лайків. Перевірено, накрутки працюють, але якість акаунтів з яких виконуються дії, залишають бажати кращого. Багато швидко відписуються, якість відповідає ціні. Що цікаво, через цю систему можна налаштувати накрутку активності, щоб лайки щодня з’являлися під новими записами:

Чим більше замовлення, тим нижчою буде вартість лайків. Мінімальна ціна 5 копійок (50 руб. за 1000 лайків). Вигідні умови, для створення ілюзії активності в записі варіант ідеальний. У багатьох людей спрацьовує стадне відчуття і теж починають ставити лайки.

Накручуй лайки в Инстаграме через сервіси для заробітку

Деякі сервіси для накруток у соціальних мережах теж працюють по обміну, але тільки не діями, а активністю на гроші. Зазвичай їх використовують люди для простої підробітку, тому якість накрутки в рази вище. Щоб показати, як це працює, давайте розглянемо приклад з сервісом CashBox.

Спочатку на цьому сайті необхідно зареєструватися, потім зайти в особистий кабінет і вибрати роботу. Тут доступні різні дрібні замовлення, соціальні завдання, опитування і завантаження мобільних додатків. Простіше і швидше заробити на своїх акаунтах в соціальних мережах:

Нові доручення з’являються часто, однак їх швидко розбирають виконавці, тому варто розглядати всі способи заробітку в системі. Приміром, за деяким довільним завдань винагорода перевищує 10 рублів.

Виконавши один такий замовлення, можна буде оформити собі багато лайків. Створювати замовлення простіше простого, в особистому кабінеті рекламодавця створюється нова завдання:

Адміністрація сайту суворо карає несумлінних виконавців, які після отримання грошей відписуються або знімають лайки. Тому, якість накрутки висока, акаунти живі.

Де ще заробляють і накручують лайки?

Схожих на Кешбокс сайтів досить багато. Майже у всіх системах вже доданий Instagram. Умови можуть відрізнятися, середні розцінки, дизайн, але в іншому схема така ж проста. Заробляєш грошей на власний замовлення і отримуєш сердечка. З найбільш відомих сервісів, вибирайте ці:

 • Vktarget – заробляти можна через будь-які соціальні мережі, а все, що залишиться після накрутки, зможете вивести на телефон.
 • Forumok – найдорожчі завдання на цьому сайті, тому ви швидко заробите необхідну суму для накрутки лайків в Инстаграме.
 • Socialtools – з’являються завдання не так часто, зате платять за них багато. Виконавців багато, тому накрутка лайків швидка.
 • Vprka – виконуйте завдання не тільки через соціальні мережі, є квести і кликовые завдання.
 • LikesRock – встановлюйте програму для виконання завдань через будь-які соціальні мережі, отримуйте євро, замовляйте накрутки.
 • V-like – завдання з Вконтакте, Ютубу і Инстаграму. Щоб накрутити 100 лайків, потрібно зібрати 50 рублів.
 • Bosslike – збирай бали за виконання завдань через будь-які соціальні мережі, а потім замовляй для себе накрутку лайків.
 • SMMOK – порівняно з усіма проектами, тут самі низькі розцінки. З одного боку це добре, але доведеться виконати багато завдань, щоб зібрати нормальну суму.
 • З цими сервісами ви можете заробити гроші, а потім купити на них лайки в Instagram через систему, про яку розповідалося вище (тільки там за 10 рублів можна купити 100 сердечок). Багато користувачів просто працюють на цих ресурсах, взагалі не замовляючи жодних накруток.

  Накрутка лайків, передплатників і коментарів Instagram одночасно

  Збирати сердечка щоб розкрутити свій аккаунт? Тоді є сенс скористатися кликовыми спонсорами. Схема з їх застосуванням трохи складніше, але користі буде набагато більше. В одному завданні на них можна попросити виконавця не тільки поставити лайк, але й написати коментар чи стати передплатником.

  Хочете, щоб люди самі хотіли ставити вам лайки? Тоді подивіться, які викладати фото в Инстаграме.

  На почтовиках теж не потрібно вкладати гроші. Там доступні завдання, більша їх частина з соціальними мережами не пов’язана. Реєструйтеся на Wmmail і починайте виконувати доручення, щоб на балансі з’явилися гроші:

  Головна перевага даного методу, це можливість одночасно від одного користувача отримувати відразу декілька дій. Якщо лінь виконувати роботу, поповнюйте баланс і відразу переходите до створення завдання:

  При запуску завдання дозволяється вказувати будь-які вимоги. Тільки враховуйте, що кожна дія повинна оплачуватися окремо. За 2 центи можна попросити написати коментар, поставити лайки і підписатися в Инстаграме. Вказуйте будь-які умови:

  Виконавці зобов’язані враховувати кожну вимогу. На перевірку вони надсилають посилання на свої сторінки. Ви будете перевіряти, чи дійсно виконані всі умови і тільки після цього проводити оплату. Поштовиками користуються мільйони реальних людей, цілком можливо, що після підписки на ваш профіль, у вас додадуться шанувальники.

  Дізнайтеся, як правильно вести Instagram і будете отримувати багато природних лайків.

  Який із способів ви виберіть для накрутки лайків в Instagram, вирішуйте самі. Всі представлені проекти і робочі, через них кожен день виконуються різні завдання. Рекомендую використовувати хоча б 2-3 системи, щоб охоплювати велику аудиторію виконавців.