Як накрутити лайки Вконтакте?

Зміст

 • Навіщо накручувати лайки Вконтакте?
 • Плагін для швидкої накрутки лайків Вконтакте
 • Найдешевші лайки і 50 лайків в день безкоштовно без завдань
 • Де накрутити лайки Вконтакте безкоштовно?
 • Накрутка лайків на стіну, коментарі, другові
 • Кращі сервіси для накруток в соціальних мережах
 • Накрутка лайків, підписок, репостов, голосувань Вконтакте

У соціальних мереж стільки шанувальників, що жоден ресурс не зрівняється з ними за популярністю. Навіть пошукові системи неодноразово програвали по відвідуваності соц. мереж, що вже говорити про кількість переглянутих записів та сторінок. Саме тому, багато користувачів шукають додаткову інформацію по темі їх використання.

Як накрутити лайки Вконтакте? Найпопулярніший питання серед новачків. Зараз для цього створено величезну кількість проектів, а працюють вони за різними схемами. Ми розповімо вам, як проводиться безкоштовно накрутка лайків, які є програми і де краще купувати сердечка за найнижчою вартістю.

Навіщо накручувати лайки Вконтакте?

З різними цілями користувачі починають збирати позначки «Мені подобається» під своїми постами. Незалежно від цілей, будь-який з представлених способів вам точно підійде.

Часта причина запуску накрутки, це розвиток групи, сторінки, поширення реклами. Стадне почуття керує людьми, тому вони охоче вступають у групи, де багато учасників. Діляться записами, які багато до зарепостил. Те ж саме і з лайками, натискають сердечко, якщо сподобався пост.

Друга поширена причина накрутки лайків – це можливість привернути увагу користувачів. У стрічці новин відображаються далеко не всі записи, а у деяких користувачів включена функція «Спочатку цікаві» в стрічці:

Коли пост набирає багато лайків, він не тільки отримує більше уваги, але і викликає довіру, що дуже важливо при рекламуванні.

Є користувачі, які збирають сердечка під своїми фотографіями просто тому, що їм так хочеться. Позитивні оцінки всім приємно отримувати, а з накруткою їх вдається збирати максимально швидко.

Плагін для швидкої накрутки лайків Вконтакте

Немає часу пояснювати, потрібна накрутка сердечок ВК. Якщо ви поспішаєте, то краще скористатися сервісом Crazy-like.ru. На цьому сайті є розширення для браузера Google Chrome. Просто зайдіть на сайт і на головній сторінці натисніть кнопку «Отримати», після цього починається завантаження і установка плагіна:

Після цього у верхньому куті браузера з’явиться значок розширення, а при натисканні на неї відкривається нове вікно, де оформляється замовлення. Накрутити можна не тільки лайки, але і групи або друзів:

У цій статті ми пояснюємо, як лайк Вконтакте накрутити, тому обрали саме цей варіант. У браузері відкривається нова вкладка, на сторінці необхідно вказати посилання на посаду і натиснути накрутити:

Далі система направляє нас на сторіночку, де показано, скільки отримаєш лайків і яку суму потрібно заплатити за це:

Способів оплати тут багато, починаючи з банківських карт і закінчуючи мобільним балансом. Можна також дійти до найближчої мультикассы і закинути готівку:

Після оплати у програмі з’являється новий рядок і навпроти неї показаний прогрес накрутки. Навантаження постійно плаває, чим вона вище, тим більше часу йде на збір сердечок:

Ось як можна накрутити лайки Вконтакте без заморочок і з максимальною швидкістю. Єдиний мінус – це обов’язкова оплата, хоча ціни відносно низькі. Лайки проставляються з нормальних акаунтів, якість накрутки середня.

Найдешевші лайки і 50 лайків в день безкоштовно без завдань

Під ВК створено величезну кількість корисних ресурсів. Найцікавіші проекти допомагають накручувати показники одночасно у всіх соціальних мережах. Яскравий приклад Soc-service, маловідомий проект, в який постійно додаються нові акаунти. Як правило це брут (зламані сторінки).

Якщо вам немає різниці, з яких профілів будуть проставлятися лайки, то це самий вигідний варіант. Ні в одній іншій системі накруток не пропонують такі низькі ціни. За 95 рублів вам накрутять відразу 1000 лайків і якщо прибрати затримку, то отримаєш накрутку швидко:

В полі «Об’єкт» потрібно вставити посилання, затримку ставте на нуль. Можна використовувати критерії (країна, вік, стать), але за це вартість накрутки збільшується в 2 рази. Всім своїм клієнтам система надає безкоштовну накрутку до 75 лайків на добу:

Посилання знаходиться в головному меню, остання. Після переходу на неї, відкриється сторінка всього з однією формою (обов’язково потрібно авторизуватися на сайті). Заходьте кожен день, вставляйте посилання і отримуйте від 5 до 15 лайків на будь-які 5 постів:

Не найграндіозніша халява, але платити за ці сердечка взагалі нічого не потрібно. Якщо потрібні лайки під якийсь одним записом, то накрутіть репости Вконтакте і потім на записи з інших сторінок замовляйте накрутку лайків. Загальний лічильник показуватиме всі відмітки «Мені подобається».

Де накрутити лайки Вконтакте безкоштовно?

Новачкам не хочеться платити навіть 100 рублів за накрутку, вони готові витратити трохи свого часу, щоб обійтися без витрат. Є багато систем, де обмінюються лайками, репостами та іншими діями. Для вас ми вибрали найкращі проекти, щоб ви не ставили за 2 лайка, а потім не отримували за це по одному сердечку.

Найбільш вигідні умови накрутки лайків тут:

 • Smofast допоможе накрутити лайки на запису Вконтакте.
  Перший сервіс допомагає збирати накрутки в різних соціальних мережах. На ньому використовуються монети, їх можна купити, але простіше виконати завдання інших користувачів. Спочатку потрібно вибрати категорію замовлень:
 • Немає різниці, з якого облікового запису виконуються завдання, баланс монет загальний. Наприклад, можете ставити класи в Однокласниках:

  Замовники самі вирішують, скільки монет платити за виконання їх замовлення. Так само і ви будете ставити винагороду при створенні замовлення. Намагайтеся виконувати завдання за 9 монет, а коли будете створювати своє завдання, ставте оплату 4-5 монет, тоді вийде, що за кожну дію ви отримаєте 2 лайка, це вигідно.

 • На Olike можна накрутити лайки Вконтакте без реєстрації.
  Другий сервіс з безкоштовними накрутками працює майже за таким же принципом. Тут всередині системи використовуються сердечка. Для них створено кілька типів балансів, щоб отримати певні сердечка, потрібно використовувати ту ж саму соціальну мережу. Наприклад, якщо потрібні лайки Вконтакте, то і завдання доведеться виконувати в цій соц. мережі:
 • Сердечка можна купити, отримати за розміщення реклами в групах або за залучення нових учасників. Умови обміну тут теж вигідні, але не настільки. Лайки накручують за фіксованою ціною – 1 сердечко. Також при замовленні можна виставити фільтри цільової аудиторії:

  Виходить за кожен поставлений лайк, коментар або голосування ви отримаєте один лайк. Можна вступати в групи і робити репости, але в цьому випадку сторінка наповнюється сміттям, якщо вас це не лякає, отримуйте більше сердечок.

 • Безкоштовна накрутка лайків ВК з Likes.fm.
  Без реєстрації можна накрутити лайки на цьому сайті. Спочатку потрібно авторизуватися, а потім вибрати, якими діями ви хотіли б поділитися з іншими користувачами. Тут вже встановлені обмеження за типами завдань. Простіше всього набрати сердечка на лайку, просто тиснеш «Лайкнути фотографію», натискаєш «Мені подобається» і тут же отримуєш сердечка:
 • Як і в попередній системі, зібравши на балансі сердечка, можна створювати своє замовлення. Можна накрутити лайки на фотографії, на стіні або до відеозаписів. Є налаштування таргетингу, а сколкьо отримати лайків система автоматично заповнює, враховуючи баланс. Якщо вказати більшу кількість, то відразу видається сума, на яку необхідно поповнити рахунок:

  Займайтеся обміном коментарями, голосуваннями, вступами в групи та іншими діями. Тоді вам не доведеться нічого платити. На жаль, сервіс працює тільки з соціальною мережею Вконтакте.

  Ви можете збирати монети за завданнями на сайті Roboliker і замовляти накрутку лайків безкоштовно. Якщо залишаться зайві монети, виводите їх голосами на свою сторінку або грошима на електронний гаманець.

  Обмін накрутками допомагає поліпшити будь-які показники в соціальних мережах. Без завдань зібрати багато сердечок навряд чи у вас вийде, ніхто не хоче ставити «Мені подобається» за просто так.

  Накрутка лайків на стіну, коментарі, другові

  Багато користувачі починали з накрутки лайків і поступово переходили на стабільний заробіток в інтернеті. Є системи, де замість монет і сердечок за участь у завданнях платять реальні гроші. З балансу їх можна витратити на накрутку або просто вивести. Як це працює ми зараз покажемо з допомогою самого популярного сайту VkTarget.

  Спочатку потрібно авторизуватися в системі і підключити свої акаунти. Просто по черзі натискайте на кнопки, на значках повинні з’явитися галочки:

  Якщо ваші сторінки будуть підходити під критерії замовників, у стрічці з’являться завдання. Виконувати їх також просто, скрізь показано, яку дію необхідно виконати:

  Чим більше грошей заробиш на сайті, тим більше лайків можна буде замовити. У прикладі з цією системою, до замовлень можна перейти, натиснувши на спеціальну кнопку зверху:

  На зображенні з прикладами завдань показано, скільки платять за виконання замовлень. За репости і вступу в групи по 48 копійок. При замовленні лайків без використання фільтрів, за кожне сердечко потрібно заплатити всього 15 копійок. Виходить 3 лайка за виконання одного завдання, це ще вигідніше, ніж на багатьох інших проектах:

  Якщо щось залишається на балансі, а накрутка лайків вже більше не потрібна, гроші легко вивести на електронний гаманець або номер телефону. Для цього на рахунку повинно бути мінімум 25 рублів.

  Кращі сервіси для накруток в соціальних мережах

  З реальними грошима працює багато різних систем. Користуватися ними для накруток також просто, а користувачів набагато більше, так як багато заходять в сервіси для заробітку грошей. Сам накручував лайки, перша сотня прийшла менше, ніж через 5 хвилин. Заробити і одночасно накрутити сердечка можна з цими проектами:

 • V-like – гроші можна заробляти через ВК, YouTube і Instagram. Є висновок на номер телефону.
 • Vprka – стара перевірена система, де крім соціальних завдань є кликовые завдання і квести.
 • VkSerfing – тільки для соц. мережі Вконтакте, теж можна вивести частину грошей на телефон. По накрутці лайків отримаєте докладний звіт.
 • VkStorm – реєструйтеся, отримати привітальний бонус і відразу зможете замовити трохи лайків без виконання завдань.
 • CashBox – багатофункціональний сервіс, гроші здобуваються через різні завдання, опитування і установку мобільних додатків.
 • SMMOK – пропонуються самі низькі розцінки на накрутку лайків ВК, але і при заробіток ви будете отримувати невеликі винагороди.
 • LikesRock – іноземна система, розрахунки проводяться в євро, для зручної роботи пропонують завантажити спеціальну програму.
 • Vtope – на цьому сайті доступна програма для накрутки лайків. Працює по системі обміну, потрібно додавати свої акаунти.
 • На всіх цих сайтах можна підзаробити трохи грошей і тут же витратити їх на накрутку лайків. За рахунок величезної популярності, виконавців в системах багато і замовлення виконуються дуже швидко. Виводити кошти не обов’язково, але це вагомий плюс.

  Накрутка лайків, підписок, репостов, голосувань Вконтакте

  Хочете накручувати реально багато лайків і отримувати інші додаткові дії від користувачів? Тоді краще використовувати поштовики. Це сайти, де завдання створюються у вільній формі. У користувачів можна попросити зробити що завгодно, але за це доведеться заплатити. Щоб накручувати безкоштовно, спочатку можна виконати чужі завдання. Вибирайте Wmmail, цей букс найкращий:

  Величезна різноманітність доручень, оплата гідна. Як і у випадку з сервісами накруток в соц. мережах, спочатку заробляєш на чужих завданнях, а потім запускаєш своє. Гроші також можна виводити, але про це зараз говорити не будемо. На баланс гроші можна закинути будь-яким способом, щоб відразу запустити завдання:

  Головний плюс цього способу накрутки лайків Вконтакте в тому, що можна додавати додаткові умови. Приміром, стане в нагоді при накрутці голосувань у конкурсах або при розвитку груп. У своєму завданні можна вказати будь-які вимоги:

  Чим більше умов, тим вище потрібно ставити оплату, інакше ніхто не буде виконувати завдання. Якщо у вас будуть такі ж умови, як у цьому прикладі, винагороди в 1-2 центи цілком достатньо.

  На буксах можна виконати кілька завдань по долару, отримати 2$ і оплатити ними 200 виконання свого завдання по 1 центу. Це самий вигідний варіант для тих, хто хоче отримувати лайки багато і стабільно.

  Можливо, вам також знадобиться накрутка коментарів Вконтакте. Її також можна провести без витрат своїх грошей.

  Кожен може накрутити лайки і передплатників Вконтакте без особливих зусиль. Найголовніше, що можна зробити це безкоштовно. Витратьте трохи часу і користуйтеся одразу кількома проектами, так буде зручніше і накрутка прискориться.