Як написати статтю на незнайому тему?

Вибираючи роботу в інтернеті, багато користувачів віддають перевагу копірайтингу, так як написання статей – це відмінні спосіб заробітку з вільним графіком і широким вибором тем.

Розвиваючись в цій сфері, ви обов’язково будете виконувати замовлення, а деякі з них можуть виявитися складними, так як у всіх темах добре розбиратися неможливо.

Як написати статтю на незнайому тему? Проблему багатьох копірайтерів можна вирішити, адже навіть досвідчені автори відчувають труднощі при таких замовленнях. Якщо досвідчені копірайтери повинні знати, як виходити з таких ситуацій, то новачкам може бути набагато складніше. Дамо кілька рекомендацій, які допоможуть початківцям авторам.

Складне замовлення – малознайома тема

  • Для початку потрібно добре вивчити замовлення і звернути увагу на кожен пункт технічного завдання. Якщо завдання немає, то поцікавтеся у клієнта, що саме повинен містити текст.
  • Щоб швидко вивчити необхідну тему, ви природно почнете шукати в мережі інформацію. Величезна кількість наукових статей можуть бути дуже складними, тому відвідуйте форуми, як правило, на них пояснюється по-простому.
  • Найскладніший тип завдань – це технічний текст, який призначається для фахівців з певної сфери. Тут неприпустимі помилки, тому в деяких випадках краще взагалі відмовитися від виконання завдання.
  • Розповідаючи про який-небудь товар, сервіс, сайт і т. д., пошукайте негативну інформацію про об’єкті. Не рідко на майданчиках з інформацією про негативну сторону, можна знайти багато корисних даних.
  • Коли приймаєте замовлення на складну тематику, обов’язково виділяйте достатньо часу на його виконання. Враховуючи серйозні витрати часу, обов’язково збільшуйте вартість, щоб не втратити продуктивність.
  • Вивчайте цифри і статистику по темі, яку вам необхідно розкрити. Навіть якщо суть не в ній, це допоможе вам підібрати додаткову інформацію, якою можна буде розбавити текст.
  • Ну і наостанок найкраща порада – робіть звичайний рерайтінг. Щоб збільшити якість рерайтингу, обов’язково використовуйте кілька джерел і уникализируйте статтю так, щоб замовник не визначив джерело.
  • Труднощі є абсолютно у всіх видах діяльності, а коли ви наберетеся достатньо досвіду, щоб справлятися з ними, вам буде набагато простіше робити свою роботу. Не відмовляйтеся від написання статті на незнайому тему, якщо вам пропонують гідну оплату.

    Оцініть витрати свого часу та швидко пошукайте інформацію, на основі якої буде складено текст, а після цього приймайте замовлення.