Як написати в супорт YouTube?

При використанні популярних сайтів, багато користувачів стикаються з різними проблемами і труднощами, які неможливо вирішити без звернення в службу підтримки.


Щоб знизити кількість звернень до операторів, на великих сайтах часто ховається форма звернення, але знайти її завжди можна.

Як написати в супорт YouTube? Найбільший відеохостинг теж має відділом технічної підтримки, яка може відповісти на всі запитання. Перейти до неї ви можете за посиланням Youtube.com/t/contact_us.

На сторінці контактів також є багато посилань на інформаційні матеріали, в яких, можливо, ви знайдете розв’язання проблеми.

Технічна підтримка YouTube

Сторінка контактів поділена на кілька розділів, кожен з яких допомагає знайти відповіді на різні питання:

Взаємовідносини з медіа.
В даному розділі ви зможете знайти детальну інформацію про діяльність компанії, різні документи та відповіді на часті питання. Також даний розділ стане в нагоді всім, хто хоче скористатися рекламою на відеохостингу або партнерською програмою для заробітку.

Запустити рекламу на YouTube можуть всі, навіть невеликий інтернет-магазин можна пропіарити. А якщо у вас залишаться якісь питання по даному напрямку їх можна направити на [email protected]

Безпека.
Адміністрація світового відеохостингу дбати про безпеку користувачів, тому розробила окремий розділ контактів, через який можна повідомити про будь-які проблеми, пов’язані з безпекою.

Правове регулювання.
Відеоконтент теж є інформацією, на яку встановлюються авторські права. Якщо ви виявите, що записане вами відео було розміщене на сайті без вашої згоди, на це можна поскаржитися. Крім цього, у цьому розділі є інформація для подання скарги на відео, що містять протизаконну інформацію.

По безлічі інших питань ви можете звертатися за додатковими контактними даними. Також на сторінці контактів вказаний реальний адресу і номер телефону, щоб ви могли легко зв’язатися з працівниками:

Дозвольте всі проблеми за допомогою оперативної технічної підтримки YouTube, для цього є всі необхідні дані та інструкції.