Як обчислити фейку Вконтакте та інших соц. мережах?

Зміст

 • Як обчислити фейку Вконтакте по ID?
 • Як обчислити фейк сторінку без сервісів і програм?
  • Файка можна обчислити за фото
  • Можна обчислити фейку по спілкуванню Вконтакте

Ні в одній соціальній мережі не перевіряються дані власників сторінок. Можна написати будь-ім’я та прізвище, а цим користуються в шахрайських цілях. У тому ж Вконтакте можна використовувати верифікацію, але вона доступна тільки відомим людям. За іншими сторінками можуть ховатися зловмисники.


Як обчислити фейку Вконтакте та інших соц. мережах? Є кілька дієвих способів, щоб визначити, з ким ви спілкуєтеся – реальним людиною або обманщиком. Те, що завантажено багато фотографій і додано багато друзів, ще не свідчить про реальність сторінки, потрібно бути уважним.

Як обчислити фейку Вконтакте по ID?

Зазвичай фейки довго не живуть, їх використовують для накруток та інших дій. Тому, насамперед, варто подивитися, як давно була створена сторінка. Для цього досить зайти в пошуковик і набрати «Дізнатися вік сторінки ВК». Можливо, для цього потрібен номер сторінки (як дізнатися ID Вконтакте). Інформація видається у такому форматі:

Як бачимо, період користування перевіряється профілю більше 3х років, навряд чи це фейк, хоча і таке буває. Якщо ви побачите, що сторінка створена тиждень або місяць тому, найімовірніше це шахрай. Він буде відмовлятися і говорити, що це моя нова сторінка.

По-перше, завжди можна відновити сторінку за номером телефону, це робиться за кілька хвилин.

По-друге, просіть написати вам зі старого запису (якщо взагалі була сторінка раніше).

Перевірка віку профілю допомагає, але не завжди. Можливо, хтось із знайомих реально тільки зареєструвався у соціальній мережі і через пошук друзів вас знайшов. Тому варто застосувати інші методи перевірки фейків.

Як обчислити фейк сторінку без сервісів і програм?

Якщо сторінка справжня, то на ній точно повинні бути якісь фотографії, записи, коментарі друзів і багато іншого. Шахраї можуть легко скопіювати інформацію, але вони не будуть розміщувати її роками. Тому зайдіть в альбоми і на стіну, щоб переглянути дату розміщення фотографій і постів.

Якщо ви знайшли декілька сторінок з однаковими фото, найпростіше з’ясувати, хто фейк, а хто справжній чоловік – подивитися дату завантаження фото. У кого вона пізніше, той і скопіював їх.

На фейкових сторінках зазвичай всі дати однакові. Завантажені заздалегідь фотографії розміщуються в одну мить. У кожної людини є друзі і родичі, які пишуть коментарі, лайкають запису і так далі. Зверніть на це увагу, заодно подивіться сторінки всіх цих користувачів, вони теж повинні виглядати природно:

Як варіант, перевірте, чи є фотографії, де відзначені інші користувачі. Це доводить, що в друзях сторінки присутні реальні люди. Те ж саме простежується і через коментарі.

Файка можна обчислити за фото

Найкращий спосіб визначити, чи це реальна сторінка або фотографії були поцуплені – знайти схожі картинки. В пошукових системах є спеціальний інструмент, що дозволяє знайти, де ще розміщувалися такі ж зображення. З допомогою цього, легко знайти інші сторінки цієї ж людини. Щоб вам було простіше, ми вирішили на прикладі показати, як обчислити фейку вконтакте за фото:

 • Для прикладу ми знайшли очевидну фейковую сторінку (за всіма факторами), нам потрібно отримати посилання на зображення:
 • Тепер переходимо до інструменту для пошуку схожих картинок через Google:
 • У рядку пошуку буде значок фотоапарата, потрібно на неї натиснути:
 • Відкриється форма, де можна завантажити вихідну картинку або просто вказати на неї посилання. На першому кроці ми її отримали, вставляємо в форму і переходимо до пошуку:
 • Нагадаємо, на фейкової сторінці привабливої дівчини було зазначено, що це Комаровська Ольга. За допомогою пошуку вдалося з’ясувати, як її звати насправді:
 • Часто буває, що популярні фотографії копіюються неодноразово. В цьому випадку, в результатах пошуку буде представлено кілька десятків сторінок. Переглядайте кожну з них, різниця між фейком і реальною людиною буде очевидна. Як мінімум, ви зможете порівняти дати створення сторінок і дізнатися, яка з’явилася раніше.

  Можна обчислити фейку по спілкуванню Вконтакте

  Якщо у фейку відкрита личка, ви можете поспілкуватися з ним і в процесі діалогу обчислити, реально ця людина знаходиться там, де вказано на його сторінки. Навіть якщо ви з іншого міста, подивіться в інтернеті пам’ятки або які-небудь популярні місця, про яких знають всі жителі населеного пункту.

  Наприклад, можна запитати, в якій ти ходиш клуб, де працюєш, де навчався і так далі. Можна конкретизувати питання, наприклад, «Як там пельменна на Жовтневому, не закрилася ще?». З фейкових аккаутнтов будуть приходити мізерні відповіді, а на будь-які пропозиції довести інформацію, прийде стандартна відповідь – я не збираюся нічого доводити.

  Пробуйте вивести діалог в таке русло, щоб зрозуміти, чи дійсно реальні дані. Один раз чув, як при обчисленні фейку подивилися, де він навчався, а потім знайшли в мережі стару фотографію всього класу і, з’ясувалося, що з таким прізвищем ніхто не вчився.

  Якщо у вас з’являються сумніви з приводу якоїсь сторінки, знайдіть інші профілі знайомого людини. Для цього вам знадобиться стаття, як швидко знайти людину Вконтакте.

  Несправжні сторінки з’являються кожен день, це серйозна проблема. Але ви тепер знаєте, як можна обчислити фейку Вконтакте і не потрапите на виверти шахраїв. Ну і завжди потрібно залишатися реалістом, коли тебе просять терміново перевести гроші або чимось допомогти (надіслати код, який приходить СМС), безпосередньо зв’язуватися зі знайомим або вимагати особистої зустрічі.