Як обманюють на бінарних опціонах?

На сторінках блогу Workion ми не рідко розповідаємо читачам про бінарні опціони.

Це відмінний варіант для заробітку на Форексі, який відрізняється своєю простотою. Треба лише передбачити, підніметься курс валюти чи піде на спад, щоб отримати дохід. Але необхідно діяти обережно, торгівля не завжди є безпечною.

Як обманюють на бінарних опціонах? Є маса способів обдурити чесних трейдерів. Зокрема, на вудку шахраїв трапляються новачки. Зараз багато хто знає, що можна непогано заробити, використовуючи бінарні опціони.

Обман в цій ніші нерідке явище, адже зловмисники завжди стежать за тим, що більше цікавить користувачів.

Бінарні опціони, обман чесних трейдерів

Зараз ми розглянемо всі види шахрайства в цій ніші, щоб ви точно не стали жертвою обману:

  • Несправжні дані для графіка. Виграє ставка трейдера або програє, залежить тільки від графіка руху, а що якщо хтось навмисно маніпулює його рухом? Приміром, зібравши багато ставок з користувачів, вирішує, який варіант стане прибутковіше і спеціально змінює напрямок графіка. Схема для обману проста, тому, перед використанням опціонів, потрібно порівнювати показники з достовірними джерелами.
  • Ненадійні брокери. У першому випадку використовуються ненадійні брокери, але є і такі сервіси, де неможливо вивести свої гроші. Зловмисники спеціально встановлюють додаткові правила, згідно з якими потрібно пройти безліч перевірок, набрати величезну суму для виводу або посилаються на якісь помилки. Як правило, такі проекти довго не існують і під тиском відгуків закриваються, але гроші нікому не повертаються.
  • Платні сигнали і боти. Іноді сервіси по опціонах працюють чесно і використовують реальні дані для графіка, але щоб отримувати пристойний прибуток, поширюють платні програми. Один тип цих програм – індикатори. На основі спеціального алгоритму, складаються прогнози. Другий тип – торгові боти, які на автоматі виконують необхідні операції. От тільки вони виконані не якісно і створені виключно для отримання прибутку від трейдерів.
  • Обманная рекламна інформація. На сайті кожного брокера є розділ з новинами та аналітикою, де публікуються актуальні дані про зміни на ринку. Трейдери часто користуються інформацією, щоб визначити, куди краще вкладати гроші, але вона може бути не достовірною. Недобросовісні брокери навмисно вводять в оману своїх користувачів, з метою особистого збагачення.
  • Великі гроші можна отримати за рахунок бінарних опціонів, обман буде виключений, якщо ви скористаєтеся послугами Binarium.

    Вкладаючи гроші в будь-який проект через інтернет, потрібно бути вкрай обережним. Якщо ви новачок у сфері Форекса, то настійно рекомендуємо вам дізнатися про бінарні опціони з мінімальними вкладеннями і як заробляти на них. Бінарні опціони самі по собі не обман, але потрібно остерігатися шахраїв.